Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Bílá Hora - Lochkov 4:3

Bílá Hora 4:3 Lochkov

20. května jsme zavítali na Bílou horu. Věděli jsme že nás čeká těžké utkání. Ale oproti našim očekávání jsme to byli my kdo dělali problémy. Bohužel jsme po chvíli prohrávali 1:0, ale dokázali jsme srovnat skóre po gólu Dominika Brandejse. Po brance Samby Goldina jsme dokonce vedli 2:1. Pak se za tohoto stavu dostal do našeho vápna utočník domácích a po penaltovém zákroku dostal za údajnou simulaci žlutou kartu hráč domácích a penalta se naštěstí nekopala. Jenže do poločasu domácí srovnali a to po střele z dálky, když dnes brankář Karel Košař zakopl a upadl a střela šla pod břevno do prázdné branky. Nevzdávali jsme se, ale naopak jsme se kousli, protože jsme věděli že na to máme. V druhém poločase zásadně pocítili domácí, že rozhodčí nemá svůj den. Po špatném odehrání balónu obránce domácích, se balón dostal k brankáři a rozhodčí nařídil nepřímý volný kop v místě mezi penaltou a malým vápnem. Trenér domácích až přehnaně nadával rozhodčímu a ten jej vykázal z prostoru střídačky do hlediště. Příhoda z nepřímého kopu trefil prvního bránícího hráče a spravedlnost zasáhla, i když nás to v pozdějším průběhu hry mrzelo. V 51. minutě jsme pocítili i my den blbec rozhodčího. Domácí střídali v přerušené hře, jenže rozhodčí je popohnal k rozehrání. Tím pádem jsme dostali branku když měli domácí 12 hráčů na hřišti a důležitým bodem je, že střídající hráč se zapojil do akce před odchodem ze hry. Marná byla naše diskuze s rozhodčím. V 53. minutě srovnal Samba Goldin a my byli prozatím spokojeni. V posledních minutkách utkání brankář Košař vytáhl střelu ze šibenice a stále jsme pomýšleli minimálně na bod. Pak se v 68. minutě dopustil zbytečného faulu Nicholas Kmec a po právu viděl žlutou kartu. A kvůli diskuzi rozhodčího a trenéra domácích rozhodčí nastavoval dvě minuty. Ta druhá minuta se nám stala osudnou. Ondra Šimon chtěl odkopnout balón do autu, jenže mu míč nesedl a odkopl balón na rohový kop. Tuto poslední akci domácí využili a dokázali nás s problémy po pěkném utkání porazit 4:3. Rozhodně se ale nemůžeme s brankou na 3:2 pro Bílou horu vymlouvat na to, že nás poškodil rozhodčí. Naopak neodpískal proti nám penaltu a nabídl nám slibnou příležitost po údajné malé domů. A další slabinou je fyzička, a také to, že balóny zbytečně taháme daleko a nezkoušíme vystřelit někde za trestným územím.

SESTAVA: Košař - Kozohorský, Kmec, Příhoda, Pinkas - Šimon (C), Šveda, Tveritinov, Peka - Brandejs,Goldin

BRANKY: 2x Goldin, 1x Brandejs

KARTY: ŽK Kmec