Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Lochkov - Čechie Smíchov 8:1

Dnes do Lochkova přijel soupeř ze Smíchova, ze kterého jsme měli respekt. Vždyť náš dnešní soupeř nás dokázal na podzim porazit 11:0, i když ne úplně férově a porazil 2:0 Čakovice, které drží druhý flek. Kapitán Ondra Šimon při losu zvolil stranu po směru slunce, abychom zkusili dát nějaké branky, když budeme ve dvaceti sedmi stupňovém vedru moci. A asi mu los vyšel, protože ve druhé minutě Samba Goldin otevřel skóre. Hosté rázem ve 4. minutě srovnali, a to když si hráč soupeře obešel dva hráče a vystřelil. 21 minut se čekalo na gól. Ve 25. minutě dostal přihrávku Filip Hustopecký a šel sám na brankáře. Poradil si jako zkušený player, protože krásným lobem přehodil brankáře a poslal nás do vedení. Ve 29. minutě vstřelil další branku Samba Goldin, a to bylo v 1. poločase vše. Druhý poločas čekal na branku 16 minut. V 51. minutě se trefil Dominik Brandejs. V 58. minutě se trefil Samba Goldin a soupeři jsme dali pověstnou pětku, nebo bůra. To ale nebylo vše. V 62. minutě si na rohový kop naběhl Ondra Šimon a centr Štěpána Příhody usadil stehnem do branky. V 64. minutě se trefil Dominik Brandejs a bylo to 7:1. V 70. minutě došlo na rohový kop. Do vápna běžel i Karel Košař a sváteční střelec, který čekal na branku v soutěžním utkání čekal na branku skoro sezónu a k neuvěření všech, hlavně vedoucí mužstva, jeho matky Evy Petráčkové trefil odražený balón levou nohou z malého vápna k tyči. Dnešní výkon byl opravdu týmový. Nicholas Kmec v bráně pomohl svými odkopy po přihrávce obránců na útočníky, Štěpán Příhoda tvrdou hrou a skvělým odhadem na balón, stejně tak Ondra Šimon, Karel Košař svými zátahy balónu po čáře, či kličkami středem a přihrávkami na útočníky a 50-ti metrovým sprintem, kdy dokázal unikajícího útočníka obrat o balón, záložníci skvěle rozdávali míče, brankář se zraněnou rukou Dominik Moučka nastupující alespoň v poli a skvěle centroval balóny do pokutového území, no a útok, který dlouhá léta tento ročník nezažil snad nemusím ani zmiňovat. Nechtěl bych znít nějak namyšleně, ale řekl bych, že dnešní vítězství jsme si zasloužili opravdu jako tým. A nemohu zapomenout ani na naše fanoušky, kteří nás hnali celých 70 minut dopředu.

SESTAVA: Kmec - Košař, Příhoda, Šveda, Tveritinov - Šimon (C), Peka, Růžička, Hustopecký - Brandejs, Goldin