Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Mladší přípravka

img_9226.jpg    V sezoně 2017/2018 patří do kategorie Mladší přípravka

    ročníky  2009, 2010,2011.

 

                      Mladší přípravka v zápase ss Spartou Košíře

 


 

 

 

Příspěvky

Mladší přípravka: 2.kolo

23. 9. 2014

Lochkov-Chuchle 8:3, Lochkov-Březiněves 3:18

 
Celý příspěvek

Malá píva: 1.kolo

8. 9. 2014

Lochkov - Kyje 3:5, Lochkov - Třeboradice 5:5

 
Celý příspěvek

První část sezóny MP(malá píva)

12. 5. 2014

znak-lochkov.gifV první části sezóny jsme sehráli zápasy proti Chuchli, Ruzyni, Vyšehradu a Stodůlkám(1999 Praha). První dva zápasy jsme hráli se soupeři se kterými jsme na podzim vyhráli, ale tentokrát se nám nedařilo.

 
Celý příspěvek

Mladší přípravka: Řeporyje - Lochkov 9:7

20. 10. 2013

balon1.jpgV sobotu jsme hráli proti Řeporyjím, počasí nám moc nepřálo, protože před zápasem a během něj občas pršelo. Naštěstí jsme ve čtvrtek v dešti trénovali, tak nám to nevadilo. I když jsme podali asi nejlepší výkon v této sezoně, přesto jsme nevyhráli. V bráně celý zápas odchytal Honza, který má dobrý postřeh a na lajně to umí. Ještě musí trochu natrénovat vybíhání, protože hodně gólů dostal z protiútoků. V obraně opět výborně zahrál Šimon, jen by měl ještě lépe rozehrát. Jirka vyrážel z obrany do útoku, bojoval a dával góly, ale závary před naší bránou a vysoké míče mu dělaly problémy. V útoku tentokrát dobře napadali Štěpán, Jonáš a Filip. Dostávali se do šancí, ale ještě je potřeba je proměňovat. Od začátku jsme prohrávali, pak jsme se dotáhli na remízu a bojovali o vítězství, ale nakonec jsme o dvě branky prohráli.

  
Sestava: Růžička - Ševčík J., Kruliš, Hruška - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š.
 
 
Góly: Ševčík J. 4, Hustopecký 2, Marek
 
 
Celý příspěvek

Mladší přípravka: Lochkov - 1999 5:14

7. 10. 2013

balon1.jpgV sobotu přijel do Lochkova tým Praha 1999, bylo jen trochu divné, že na dresech měli nápis Stodůlky a říkali, že jsou Stodůlky. V názvu měli trochu zmatek, ale fotbal hrát uměli. Tentokrát nám chybělo několik hráčů základní sestavy a tak nás posílili ze starší přípravky Marek a Karel. Díky tomu jsme uhráli celkem přijatelný výsledek, protože i když všichni podali celkem dobrý výkon a statečně bojovali, tak jsme od začátku prohrávali. Tentokrát se moc nedařilo v bráně Davidovi. Porážce by asi nezabránil, ale několi gólů po ne moc prudkých střelách z dálky bylo zbytečných, možná se na něm projevila únava, protože už dopoledne odchytal zápas za starší přípravku. V obraně jsme se nestíhali vracet s rychlými útočníky soupeře a v útoku nás zase dobře bránili. Když jsme si vypracovali pěknou akci, tak jsme měli i smůlu, když naše střely skončily na tyči. 

Sestava: Boháč - Košař, Růžička Jan, Kruliš, Růžička Jáchym, Scháněl - Bláha, Hustopecký Filip, Hruška Šimon, Kozák, Hustopecký Petr
 
 
Góly: Bláha 4, Růžička Jan
 
Celý příspěvek

Mladší přípravka: Vyšehrad - Lochkov 9:7

23. 9. 2013

chuchle3.jpgVyšehrad - Lochkov 9:7

První zápas na cizím hřišti jsme hráli na umělé trávě na Vyšehradě. Začátek zápasu byl trochu nešťastně, v pátek brzy odpoledne, tak jsme se scházeli na poslední chvíli. Jen tak tak jsme se stačili převléknout a trochu rozcvičit a už se hrálo. Na zápas bylo připraveno 14 hráčů, takže si hlavně ti mladší zahráli jen málo. Po druhé čtvrtině museli David s Jirkou odjet na zápas starších, ale i bez nich jsme zbylé dvě čtvrtiny zvládli dobře. V bráně se vystřídal Dominik s Honzou. Výsledek byl jako na houpačce. Nejdříve jsme celkem dlouho prohrávali o gól, pak jsme se rozjeli a rychle dali čtyři góly, ale soupeř zase vyrovnal a chvilku i vedl, pak jsme zase otočili šňůrou tří gólů, ale nakonec jsme vedení neudrželi a o dva góly prohráli. Je to trochu škoda, protože nám soupeř svými chybami před bránou několik šancí nabídl, ale ty jsme proměnit nedokázali. Nejlépe si svoji práci odvedli starší kluci David, Honza, Jirka a Filip. Z těch mladších už nepřekvapuje kvalitní výkon u Šimona, Štěpána Ševčíka a Jonáše. V útoku tentokrát příjemně překvapil Štěpán Hájek. Dominik dobře bojuje o míč, ale když ho získá trochu mu chybí rychlost. Michal tentokrát trochu zapomněl, co jsme trénovali a občas bránil jejich obránce. Z nejmladších kluků se nejvíce dařilo asi Hynkovi, další kluci hráli většinou první zápas a zvládli to dobře, jen jim chybí síla a zkušenosti v soubojích.
 
Sestava: Boháč - Růžička Jan, Ševčík J., Hruška, Kruliš, Hasák - Vecko, Hustopecký, Marek, Ševčík Š., Laník, Hájek, Hekrle, Růžička Jáchym
Branky: Růžička Jan 3, Hustopecký 2, Marek , Hájek
 
 
Celý příspěvek

Mladší přípravka: Lochkov - Ruzyně 6:4

16. 9. 2013

ruzyne.jpgLochkov - Ruzyně 6:4

V sobotu hráli kluci první zápas z dlouhého Lochkovského fotbalového odpoledne. Tentokrát do Lochkova přijelo mužstvo z Ruzyně. Zápas byl od začátku velmi vyrovnaný a první gól vstřelil po samostatné akci Honza Růžička a výsledek se pak měnil pořád stejně. Většinu zápasu jsme vedli, ale soupeř vždy snížil nebo dokonce vyrovnal. Před poslední čtvrtinou byl stav 4:4 a vypadalo to na velké drama. Ruzyňští ale od začátku měli na střídání jen jednoho hráče, tak jim ke konci musely dojít síly. Důležitý gól na 5:4 si nakonec po pěkném centru Honzy vstřelili sami. V tomto zápase všichni obránci odehráli velmi dobře a Honza Růžička i Jirka Ševčík dokonce dali i góly po samostatných akcích. Z útočníků se prosadil jen Štěpán Ševčík, který zahrál výborně. Dominik i Filip měli hodně šancí, ale žádnou nedokázali proměnit.
Branky: Růžička Jan 4, Ševčík J., Ševčík Š.
Sestava: Boháč, Růžička Jan, Kruliš, Ševčík J., Hruška Š, Vecko, Růžička Jáchym, Hustopecký, Ševčík Š.
Fotogalerii ze zápasu si můžete prohlédnout na: http://www.placirka.cz/fotogalerie-/foto-mp-lochkov-ruzyne-01
 
Celý příspěvek

Mladší přípravka na úvod sezóny porazila Chuchli

10. 9. 2013

 

chuchle3.jpgSK Čechoslovan Chuchle – Sokol Lochkov 4:11
První zápas v sezoně jsme sehráli v pátek proti Chuchli. V sestavě nastoupili zkušenější kluci, kteří už loni hrávali zápasy za starší přípravku a také úplní nováčci. Od začátku jsme se mohli spolehnout na pevnou obranu díky zkušeným Honzovi a Jirkovi. Dobře bránili i Michal ,Dominik a Šimon. V bráně samozřejmě zachytal výborně David. V útoku bojoval hlavně Filip, Tobiáš a oba Štěpánové, ale nejlépe se prosazoval nováček Jonáš, který dal dva pěkné góly. Ve druhé čtvrtině Chuchle vyrovnala hru i skóre, ale díky širokému a kvalitnímu kádru a také fyzičce ze soustředění jsme od poloviny zápasu už jen stříleli góly a navyšovali skóre. Od třetí čtvrtiny jsme vystřídali i brankáře, aby si David zahrál v poli a Dominik i Honza ho v bráně celkem bez problémů zastoupili. Trochu si zahráli i nejmladší kluci Ondra, Lukáš a Hynek, ale ti někdy propásli svoje střídání, když zrovna v tu pravou chvíli dělali něco mnohem důležitějšího.
 
 
 
Sestava: Boháč - Ševčík J., Růžička, Kruliš, Vecko, Hruška Š, Scháněl, Hasák - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š., Hájek, Hekrle
 
 
Góly: Marek 2, Ševčík J. 2, Růžička 2, Laník, Vecko, Boháč, Hustopecký, Ševčík Š.
 
Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z pátečního zápasu.
 
Celý příspěvek

Čtvrtek 4.10.2012: Slivenec - Lochkov (ročník 2005 a mladší)

3. 10. 2012

slivenec-mini.jpg

Ve čtvrtek 4.10.2012 hraje přípravka (ročník 2005 a mladší) přátelské utkání proti Slivenci. Utkání začíná v 17.00, tentokrát hrajeme ve Slivenci. Sraz nominovaných hráčů v 16.15 na hřišti ve Slivenci.

Přijďte podpořit naše nejmenší fotbalisty.
 
Celý příspěvek

V sobotu 22.9.2012: derby Lochkov - Slivenec

21. 9. 2012

slivenec-mini.jpgV sobotu 22.9.2012 se na našem hřišti hraje derby Lochkov – Slivenec. Nejdříve se proti Slivenci představí v přátelském utkání naši nejmladší fotbalisti ročník 2005 a mladší. Poté je na programu mistrovské utkání starší přípravky.

9.00   Lochkov – Slivenec (ročník 2005 a mladší)
10.00 Lochkov – Slivenec (mistrovské utkání starší přípravka)
Přijďte podpořit naše malé fotbalisty!
 
Celý příspěvek