Mladší přípravka

img_9226.jpg    V sezoně 2018/2019 patří do kategorie Mladší přípravka

ročníky  2010,2011.

Mladší přípravka v zápase ss Spartou Košíře

Trénink na jaře 2019, vždy v pondělí a ve čtvrtek 17:30-18:45 v Lochkově.

Mladší přípravka: 5.kolo

Lochkov - Vyšehrad 21:0, Lochkov - Dolní Počernice 0:15

6. 10. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Přátelák MP ve Slivenci

Slivenec - Lochkov 4:4

2. 10. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: 4.kolo

Radotín-Lochkov 0:18, Střešovice-Lochkov 0:11

29. 9. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: 3.kolo

Lochkov-Cholupice 18:6, Lochkov-Praha 1999 (Stodůlky) 2:4

23. 9. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: 2.kolo

Lochkov-Chuchle 8:3, Lochkov-Březiněves 3:18

23. 9. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Malá píva: 1.kolo

Lochkov - Kyje 3:5, Lochkov - Třeboradice 5:5

8. 9. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

První část sezóny MP(malá píva)

znak-lochkov.gifV první části sezóny jsme sehráli zápasy proti Chuchli, Ruzyni, Vyšehradu a Stodůlkám(1999 Praha). První dva zápasy jsme hráli se soupeři se kterými jsme na podzim vyhráli, ale tentokrát se nám nedařilo.

12. 5. 2014 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: Řeporyje - Lochkov 9:7

balon1.jpgV sobotu jsme hráli proti Řeporyjím, počasí nám moc nepřálo, protože před zápasem a během něj občas pršelo. Naštěstí jsme ve čtvrtek v dešti trénovali, tak nám to nevadilo. I když jsme podali asi nejlepší výkon v této sezoně, přesto jsme nevyhráli. V bráně celý zápas odchytal Honza, který má dobrý postřeh a na lajně to umí. Ještě musí trochu natrénovat vybíhání, protože hodně gólů dostal z protiútoků. V obraně opět výborně zahrál Šimon, jen by měl ještě lépe rozehrát. Jirka vyrážel z obrany do útoku, bojoval a dával góly, ale závary před naší bránou a vysoké míče mu dělaly problémy. V útoku tentokrát dobře napadali Štěpán, Jonáš a Filip. Dostávali se do šancí, ale ještě je potřeba je proměňovat. Od začátku jsme prohrávali, pak jsme se dotáhli na remízu a bojovali o vítězství, ale nakonec jsme o dvě branky prohráli.

Sestava: Růžička - Ševčík J., Kruliš, Hruška - Hustopecký, Laník, Marek, Ševčík Š.

Góly: Ševčík J. 4, Hustopecký 2, Marek

20. 10. 2013 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: Lochkov - 1999 5:14

balon1.jpgV sobotu přijel do Lochkova tým Praha 1999, bylo jen trochu divné, že na dresech měli nápis Stodůlky a říkali, že jsou Stodůlky. V názvu měli trochu zmatek, ale fotbal hrát uměli. Tentokrát nám chybělo několik hráčů základní sestavy a tak nás posílili ze starší přípravky Marek a Karel. Díky tomu jsme uhráli celkem přijatelný výsledek, protože i když všichni podali celkem dobrý výkon a statečně bojovali, tak jsme od začátku prohrávali. Tentokrát se moc nedařilo v bráně Davidovi. Porážce by asi nezabránil, ale několi gólů po ne moc prudkých střelách z dálky bylo zbytečných, možná se na něm projevila únava, protože už dopoledne odchytal zápas za starší přípravku. V obraně jsme se nestíhali vracet s rychlými útočníky soupeře a v útoku nás zase dobře bránili. Když jsme si vypracovali pěknou akci, tak jsme měli i smůlu, když naše střely skončily na tyči.

Sestava: Boháč - Košař, Růžička Jan, Kruliš, Růžička Jáchym, Scháněl - Bláha, Hustopecký Filip, Hruška Šimon, Kozák, Hustopecký Petr

Góly: Bláha 4, Růžička Jan

7. 10. 2013 | Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka: Vyšehrad - Lochkov 9:7

chuchle3.jpgVyšehrad - Lochkov 9:7

První zápas na cizím hřišti jsme hráli na umělé trávě na Vyšehradě. Začátek zápasu byl trochu nešťastně, v pátek brzy odpoledne, tak jsme se scházeli na poslední chvíli. Jen tak tak jsme se stačili převléknout a trochu rozcvičit a už se hrálo. Na zápas bylo připraveno 14 hráčů, takže si hlavně ti mladší zahráli jen málo. Po druhé čtvrtině museli David s Jirkou odjet na zápas starších, ale i bez nich jsme zbylé dvě čtvrtiny zvládli dobře. V bráně se vystřídal Dominik s Honzou. Výsledek byl jako na houpačce. Nejdříve jsme celkem dlouho prohrávali o gól, pak jsme se rozjeli a rychle dali čtyři góly, ale soupeř zase vyrovnal a chvilku i vedl, pak jsme zase otočili šňůrou tří gólů, ale nakonec jsme vedení neudrželi a o dva góly prohráli. Je to trochu škoda, protože nám soupeř svými chybami před bránou několik šancí nabídl, ale ty jsme proměnit nedokázali. Nejlépe si svoji práci odvedli starší kluci David, Honza, Jirka a Filip. Z těch mladších už nepřekvapuje kvalitní výkon u Šimona, Štěpána Ševčíka a Jonáše. V útoku tentokrát příjemně překvapil Štěpán Hájek. Dominik dobře bojuje o míč, ale když ho získá trochu mu chybí rychlost. Michal tentokrát trochu zapomněl, co jsme trénovali a občas bránil jejich obránce. Z nejmladších kluků se nejvíce dařilo asi Hynkovi, další kluci hráli většinou první zápas a zvládli to dobře, jen jim chybí síla a zkušenosti v soubojích.

Sestava: Boháč - Růžička Jan, Ševčík J., Hruška, Kruliš, Hasák - Vecko, Hustopecký, Marek, Ševčík Š., Laník, Hájek, Hekrle, Růžička Jáchym
Branky: Růžička Jan 3, Hustopecký 2, Marek , Hájek

23. 9. 2013 | Rubrika: Mladší přípravka