SEZÓNA 2011/2012

18.kolo – Sokol Lochkov – Sparta Krč 6:3 – 19.5.2012

Naše mladší přípravka přivítala doma Spartu Krč. Od prvních minut jsme byli aktivnějším a lepším týmem. Brzo jsme se dostali do vedení 3:0. Je zatím škoda, že nedokážeme být pozorní v celém zápase. Jinak by i celkové skóre v tomto zápase mohlo být lepší.

Láznička – Košař, Pinkas, Mareš, Bláha, Hruška, Ševčík, Pánek
__________________________________________________________________________________________

16.kolo – AFK Slivenec – Sokol Lochkov 9:10 – 4.5.2012
V pátek 4.5.2012 měla naše mladší přípravka na programu další mistrovské utkání, tentokrát derby se Slivencem. Po skvělém startu do všech tří třetin, vyhrál Lochkov ve velice dramatickém závěru 9:10 (2:3,3:1,4:6). I bez tří hráčů patřících do první čtyřky. Po výhře na Slavii (6:4) i doma nad Spartou (14:6) porazila naše mladší přípravka i třetí pražské "S" a drží šňůru 3 výher v řadě. 6 góly se blýskl kapitán Hynek Hruška !!

14.kolo – Slavia Praha C – Sokol Lochkov 4:6 – 21.4.2012

Po kratší odmlce opět radostná zpráva z lochkovského fotbalu ! Tým mladší přípravky měl na sobotní ráno (8:45) nalosován velmi těžký zápas v Edenu, proti favorizované Slavii. Slavie do dneška ztratila body pouze dvakrát (z toho jednou s Lochkovem, remíza 7:7) a byla suverénně první. Ovšem lochkovští mladíci se do soupeře pustili a rychle vedli 1:0. Po zbytečné chybě nakonec skončila první třetina 1:1.Lochkov byl lepší a šlo jen o to vydržet se silami a hrát pořád stejným stylem. Druhou třetinu jsme vyhráli 2:1, ale na začátku třetí nás soupeř zatlačil, obrátil výsledek na 4:3 ve svůj prospěch a zdálo se, že bude zle, ovšem Lochkov se nevzdal, naopak začal po Slávistech jezdit ještě víc a odměnou bylo znovu otočení výsledku díky Adamovi Škardovi. Závěrečnému tlaku jsme odolali, i díky opět skvěle chytajícímu Samovi a  v poslední minutě jsme pojistili svoje cenné vítězství 6:4 !! (1:1,2:1,3:2)

13.kolo – Sokol Lochkov – SK Modřany 7:13 – 14.4.2012

Mladší přípravka odehrála první domácí jarní utkání s týmem SK Modřany. Oproti minulému utkání se náš výkon zlepšil, ale po několika našich hloupých chybách se z vítězství radovali hosté.
Velmi dobrý výkon v brance předvedl Sam Láznička.

Láznička – Menger, Košař, Pinkas, Mareš – Bláha, Hruška, Petr Pánek, Ševčík

12.kolo - Sokol Cholupice - Sokol Lochkov - 3.4.2012

Mladší přípravka v úterý 3.4.2012 začala jarní sezonu na hřišti Cholupic. Na podzim jsme Cholupice doma porazili rozdílem dvou tříd (8:3),ale venku jsme vyhořeli. Po neaktivním a odevzdaném výkonu jsme prohráli vysoko 1:10 (0:3,0:5,1:2). Jediný gól našeho mužstva vstřelil Marek Bláha.

Láznička - Menger, Košař, Pinkas, Pánek, Bláha, Hruška, Ševčík

Turnaj MP Barrandov 15.2.

20. 2. 2015

Mladší přípravka získala na turnaji 2. a 4. místo