Muži : Lochkov -Nebušice B 7:0

7. 9. 2014

Lochkov - Nebušice B 7:0

Branky : 3xPivarník, 2xVokřínek, Šmíd, Vrba

Sestava : Kocourek - Goll - Drahota - Hynek - Šmíd - Dobrota - Minařík - Štípl(Nováček) - Hustopecký - Vokřínek(Vrba) - Pivarník

Komentář:

První soutěžní zápas po zásadní změně kádru pod novým trenérem Lubošem Záhorským nám vyšel perfektně. Soupeřem nám byl tým Nebušice B. Se soupeřem jsme v minulosti odehráli vyrovnané bitvy. Tentokrát bylo jasno hned po několika minutách. Soupeře jsme přehrávali kombinační hrou a šli rychle do dvou brankového vedení po brankách dua Pivarní-Vokřínek. Třetí gól přidal před půli kuriózně Venca Šmíd. V úvodu druhé půle se soupeř snažil s výsledkem ještě něco udělat a vybojoval penaltu, kterou bravurně zneškodnil Mirek Kocourek. Nám se dařilo přidat další branky až na konečné skóre 7:0. Zápas se celkově vydařil a povzbudil nás do dalších zápasů.