SPř: Lochkov - Horní Měcholupy 0:4

Lochkov -Horní Měcholupy 0:4

Sestava: Ševčík Š. - Ševčík J. - Růžička - Kruliš - Vecko - Hruška - Laník - Pánek P. - Boháč

V neděli jsme sehráli druhý zápas probíhající sezóny. Do Lochkova zavítal o poznání větší a silnější soupeř. V první čtvrtině jsme se soupeři vyrovnali a nepustili soupeře do větších šancí. Ve druhé čtvrtině jsme inkasovali gól, který zamával s naší psychikou ráze jsme si vstřelili další vlastní branku a na konec naší hrůzné pětiminutovky jsme ještě jednou inkasovali. Ve třetí čtvrtině se naše hra zvedla a kluci se snažili s výsledkem něco udělat. Pěkně pálil David i Péťa. Nejvíce po gólu volali šance Růži který dvakrát netrefil odkrytou branku. Ve čtvrté čtvrtině kluci bojovali, ale tentokrát se nám gól vstřelit nepodařilo. I tak byla naše hra dobrým příslibem do dalších zápasů, až se kluci zklidní a o oťukají se bude to jen lepší.