Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Termínová listina JARO 2018

TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV JARO r.2018
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
      MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3J - G3J (1 HP)    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3L - G3L (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3H - H3H (1 HP)    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
NE 25.3.18 10:15 TJ SOKOL NEBUŠICE B - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Aritma UMT
           
30.3.18 11:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ZLÍCHOV 1914 "B" MUŽI Lochkov T
NE 1.4.18 9:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL TROJA MLŽ Lochkov T bude změna termínu
           
6.4.18 17:00 JIŽNÍ MĚSTO CHODOV - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Chodov T
NE 8.4.18 09:00 SK SLOVAN KUNRATICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Mikulova UMT
NE 8.4.18 16:30 SK UHELNÉ SKLADY PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Uh.sklady T
NE 8.4.18 16:30 SK MODŘANY "B" - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Modřany T
NE 8.4.18 16:30 FOTBALOVÁ AKADEMIE PRAHA - FK ZLÍCHOV 1914  MLD Čakovice T
NE 8.4.18 17:00 1. FC BARRANDOV - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Chaplin.nám. UMT
           
SO 14.4.18 9:45 TJ SOKOL LOCHKOV - SK DOLNÍ CHABRY MLŽ Lochkov T
SO 14.4.18 10:00 FK ZLÍCHOV 1914 - SK SŘEŠOVICE 1911 MLD Zlíchov T
SO 14.4.18 12:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLAVOJ SUCHDOL STPŘ Lochkov T
SO 14.4.18 13:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ÚJEZD PRAHA 4 STPŘ Lochkov T
SO 14.4.18 15:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY MLPŘ Lochkov T
SO 14.4.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL ŘEPY B MUŽI Lochkov T
           
SO 21.4.18 10:00 FK SPARTA KOŠÍŘE - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Košíře T.
SO 21.4.18 12:00 TJ SOKOL CHOLUPICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Cholupice T
SO 21.4.18 12:30 TJ AVIA ČAKOVICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Čakovice T
SO 21.4.18 15:15 TJ SOKOL STODŮLKY -  TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Stodůlky T
NE 22.4.18 15:30 SK GORDIC Praha Kačerov - FK ZLÍCHOV 1914  MLD Kačerov UMT
NE 22.4.18 17:00 FK SPARTA KOŠÍŘE - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Košíře T.
ST 25.4.18 17:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SOKOL TROJA MLŽ Lochkov T.
SO 28.4.18 17:00 TJ SOKOL LIPENCE "B" - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Lipence T.
ÚT 1.5.18 12:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL BÍLÁ HORA STPŘ Lochkov T
ÚT 1.5.18 13:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV STPŘ Lochkov T
ÚT 1.5.18 15:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE MLPŘ Lochkov T
ÚT 1.5.18 17:00 FK ZLÍCHOV 1914 - TJ SLOVAN BOHNICE MLD Lochkov T
           
4.5.18 16:30 SK HAMR - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ ČAFC UMT
4.5.18 17:00 SK ČECHIE SMÍCHOV - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Čechie Smíchov T
4.5.18 17:00 FK UNION STRAŠNICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Strašnice UMT
SO 5.5.18 10:30 FK UNION STRAŠNICE - FK ZLÍCHOV 1914 MLD Strašnice UMT
SO 5.5.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV "B" MUŽI Lochkov T
NE 6.5.18 13:15 SK MODŘANY - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Modřany T
           
           
           
           
           
TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV JARO r.2017/2018
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
      MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3J - G3J (1 HP)    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3L - G3L (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3H - H3H (1 HP)    
           
           
SO 12.5.18 17:00 AFK SLIVENEC "B" - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Slivenec T.
NE 13.5.18 10:00 TJ SOKOL LIPENCE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Lipence T
NE 13.5.18 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ADMIRA PRAHA MLŽ Lochkov T
NE 13.5.18 14:00 SPARTAK KBELY - FK ZLÍCHOV 1914 MLD Kbely T
NE 13.5.18 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - A.F.K. SLIVENEC STPŘ Lochkov T
NE 13.5.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - HÁJE-SOS MLPŘ Lochkov T
           
ST 16.5.18 17:30 FK ZLÍCHOV 1914 - SOKOL DOLNÍ POČERNICE MLD Lochkov T
SO 19.5.18 11:00 SK TŘEBORADICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Třeboradice UMT
SO 19.5.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLAVOJ SUCHDOL MUŽI Lochkov T
NE 20.5.18 15:15 SK UNION VRŠOVICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Vršovice T
NE 20.5.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV STPŘ Lochkov T
NE 20.5.18 11:00 SK ČECHIE SMÍCHOV - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Čechie Smíchov T
           
25.5.18 16:00 FK LOKO VLTAVÍN - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Loko Praha UMT
25.5.18 17:30 SK ÚJEZD PRAHA 4 - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Újezd Pha 4 UMT
SO 26.5.18 14:45 TJ SOKOL STODŮLKY - FK ZLÍCHOV 1914 MLD Stodůlky T
SO 26.5.18 15:30 TJ SLOVAN BOHNICE - SOKOL LOCHKOV MLŽ Bohnice T
SO 26.5.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ RUZYNĚ STPŘ Lochkov T
NE 27.5.18 17:00 SK STŘEŠOVICE 1911 "C" - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Střešovice UMT.
           
SO 2.6.18 11:15 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ BŘEZINĚVES MLŽ Lochkov T
SO 2.6.18 13:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE STPŘ Lochkov T
SO 2.6.18 15:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL CHOLUPICE "B" MLPŘ Lochkov T
SO 2.6.18 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL BÍLÁ HORA MUŽI Lochkov T
NE 3.6.18 10:00 SK SLAVIA PRAHA - Dívky - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Slavia UMT
NE 3.6.18 17:00 FK ZLÍCHOV 1914 - SK ČECHIE SMÍCHOV MLD Lochkov T
           
SO 9.6.18 17:00 FK ZLÍCHOV 1914 - TJ JUNIOR PRAHA MLD Lochkov T
           
SO 16.6.18 10:30 FK ZLÍCHOV 1914 - SK DOLNÍ CHABRY MLD Lochkov T