Jdi na obsah Jdi na menu
main image

Termínová listina PODZIM 2017

TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2017/2018
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
      MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3J - G3J (1 HP)    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3L - G3L (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3H - H3H (1 HP)    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
SO 26.8.17 17:00 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL NEBUŠICE B MUŽI Lochkov T
           
SO 2.9.17 17:00 ZLÍCHOV  "B" - SOKOL LOCHKOV  MUŽI Zlíchov T
           
SO 9.9.17 10:15 SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA MLŽ Lochkov T
SO 9.9.17 12:00 SOKOL LOCHKOV - 1.FC BARRANDOV STPŘ Lochkov T
SO 9.9.17 13:30 SOKOL LOCHKOV - JIŽNÍ MĚSTO CHODOV STPŘ Lochkov T
SO 9.9.17 15:00 SOKOL LOCHKOV - SK SLOVAN KUNRATICE MLPŘ Lochkov T
SO 9.9.17 17:00 SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY "B" MUŽI Lochkov T
NE 10.9.17 17:00 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - FOTBALOVÁ AKADEMIE PRAHA MLD Lochkov T
           
15.9.17 17:00 SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY - SOKOL LOCHKOV MLPŘ Štěrboholy T
NE 17.9.17 18:00 TJ SLAVOJ SUCHDOL - SOKOL LOCHKOV STPŘ Suchdol T
15.9.17 17:30 SK ÚJEZD PRAHA 4 - SOKOL LOCHKOV STPŘ Újezd Praha 4 UMT
SO 16.9.17 10:30 TJ SOKOL ŘEPY B  - SOKOL LOCHKOV  MUŽI Řepy T
NE 17.9.17 12:45 SK STŘEŠOVICE 1911 - ZLÍCHOV/LOCHKOV  MLD Střešovice UMT
NE 17.9.17 16:30 SK DOLNÍ CHABRY - SOKOL LOCHKOV MLŽ Chabry T
           
SO 23.9.17 9:00 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - SK GORDIC Praha Kačerov MLD Zlíchov T
SO 23.9.17 9:45 SOKOL LOCHKOV - TJ AVIA ČAKOVICE MLŽ Lochkov T
SO 23.9.17 11:30 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL STODŮLKY STPŘ Lochkov T
SO 23.9.17 13:00 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL CHOLUPICE STPŘ Lochkov T
SO 23.9.17 14:30 SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MLPŘ Lochkov T
SO 23.9.17 16:30 SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MUŽI Lochkov T
           
ČT 28.9.17 10:30 TJ SLOVAN BOHNICE - ZLÍCHOV/LOCHKOV  MLD Bohnice T
29.9.17 17:30 TJ SOKOL TROJA - SOKOL LOCHKOV MLŽ Troja T
NE 01.10.17 14:00 FK ŘEPORYJE - SOKOL LOCHKOV MLPŘ Řeporyje T
SO 30.9.17 16:30 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE "B" MUŽI Lochkov T
NE 1.10.17 9:00 SK ČECHIE SMÍCHOV - SOKOL LOCHKOV STPŘ Čechie Smíchov T
NE 1.10.17 16:30 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - SOKOL LOCHKOV STPŘ Bílá Hora UMT
           
SO 7.10.17 11:15 SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLŽ Lochkov T
SO 7.10.17 13:00 SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY STPŘ Lochkov T
SO 7.10.17 14:30 SOKOL LOCHKOV - FK UNION STRAŠNICE STPŘ Lochkov T
SO 7.10.17 16:00 SOKOL LOCHKOV - SK HAMR MLPŘ Lochkov T
NE 8.10.17 16:00 SK ZBRASLAV "B"  - SOKOL LOCHKOV  MUŽI Zbraslav T
NE 8.10.17 16:00 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - FK UNION STRAŠNICE MLD Lochkov T
           
           
13.10.17 17:30 A.F.K. SLIVENEC - SOKOL LOCHKOV STPŘ Slivenec UMT
SO 14.10.17 9:00 HÁJE-SOS  - SOKOL LOCHKOV MLPŘ Schulhoffova UMT
SO 14.10.17 11:30 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - SPARTAK KBELY MLD Lochkov T
SO 14.10.17 12:30 FK ADMIRA PRAHA - SOKOL LOCHKOV MLŽ ZŠ Hovorčovická T
SO 14.10.17 13:30 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE STPŘ Lochkov T
SO 14.10.17 15:30 SOKOL LOCHKOV - AFK SLIVENEC "B" MUŽI Lochkov T
           
SO 21.10.17 9:00 SK ZBRASLAV - SOKOL LOCHKOV STPŘ Zbraslav T
SO 21.10.17 15:30 TJ SLAVOJ SUCHDOL - SOKOL LOCHKOV  MUŽI Suchdol T
NE 22.10.17 12:15 SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE MLŽ Lochkov T
NE 22.10.17 14:00 SOKOL LOCHKOV - SK UNION VRŠOVICE STPŘ Lochkov T
NE 22.10.17 15:30 SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLPŘ Lochkov T
NE 22.10.17 15:30 SOKOL DOLNÍ POČERNICE - ZLÍCHOV/LOCHKOV  MLD D.Počernice T1
           
ČT 26.10.17 14:30 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - TJ SOKOL STODŮLKY MLD Lochkov T
SO 28.10.17 14:30 SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 "C" MUŽI Lochkov T
NE 29.10.17 11:15 SOKOL LOCHKOV - TJ SLOVAN BOHNICE MLŽ Lochkov T
NE 29.10.17 13:00 SOKOL LOCHKOV - FK LOKO VLTAVÍN STPŘ Lochkov T
NE 29.10.17 14:30 SOKOL LOCHKOV - SK ÚJEZD PRAHA 4 MLPŘ Lochkov T
NE 29.10.17 15:30 TJ RUZYNĚ - SOKOL LOCHKOV STPŘ Ruzyně T
           
SO 4.11.17 10:00 TJ SOKOL CHOLUPICE "B"  - SOKOL LOCHKOV MLPŘ Cholupice T
SO 4.11.17 10:45 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - SOKOL LOCHKOV  MUŽI Bílá Hora UMT
SO 4.11.17 14:00 TJ BŘEZINĚVES - SOKOL LOCHKOV MLŽ Březiněves T
NE 5.11.17 9:00 FK ŘEPORYJE - SOKOL LOCHKOV STPŘ Řeporyje T
NE 5.11.17 9:45 SK ČECHIE SMÍCHOV - ZLÍCHOV/LOCHKOV  MLD Čechie Smíchov T
NE 5.11.17 14:00 SOKOL LOCHKOV - SK SLAVIA PRAHA - Dívky STPŘ Lochkov T
           
SO 11.11.17 13:00 ZLÍCHOV/LOCHKOV  - TJ JUNIOR PRAHA MLD Junior V úžlabině
           
17.11.17 10:30 SK DOLNÍ CHABRY - ZLÍCHOV/LOCHKOV  MLD Chabry T