Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaj MP Barrandov 15.2.

Mladší přípravka získala na turnaji 2. a 4. místo

Mladší přípravka se zúčastnila turnaje v hale na Barrandově. Přihlášeny jsme měli dvě mužstva, protože celou sezónu se schází na tréninku okolo patnácti dětí. Díky nemocem jsme dali týmy dohromady jen tak tak. Dva týmy o pěti hráčích jsme skládali z 10 našich kluků a snažili jsme se sestavit dvě přibližně stejně silné sestavy.

Na začátku turnaje měl lepší výsledky tým označený jako "bílý Lochkov" v sestavě: Štěpán, Tomáš, Lukáš, Markus a Julian a vypadalo to, že si to v posledním kole rozdá o první místo s nejsilnější Ruzyní.

img_20150215_123445_x.gifimg_20150215_123351_x.gif

Druhý tým označený jako "zelený Lochkov" v sestavě: Šimon, Ondra, Jáchym, Avi a Péťa hned na začátku prohrál s Ruzyní, ale pak už neztratili ani bod a nakonec dopadli lépe.

 

V bráně oboum týmům pomáhal střídavě Filip. Všichni kluci podali velmi dobrý výkon a překvapili svými výkony. Totální nasazení předvedl Štěpán, který některé fáze zápasu hrál v podstatě sám, hlavně v obraně. Nejvíce gólů z obou mužstev vstřelil Šimon, který spolehlivě bránil, pomáhal útoku a proměňoval standartky. Z útočníků nejvíce překvapil Avi, kterého jsme dlouho neviděli na tréninku, ale předvedl rychlé útoky a stihl i bránit. Starší kluci Lukáš, Markus a Tomáš odehráli některé zápasy velmi dobře, ale proti silnějším soupeřům se jim moc nedařilo. Z mladších kluků se hodně zlepšil Julian, který vyhrál spoustu soubojů, Ondra odehrál celý turnaj v obraně bez chyby, Jáchym předvedl pěkné akce v útoku a Péťa bojoval a bránil. Všichni kluci předvedli, že mají dobrou fyzičku a zvládnou odehrát 5 zápasů bez střídání.

 

lochkov2.gif