Starší přípravka

V sezoně 2019/2020 patří do kategorie Starší přípravka ročníky 2009 a 2010.

Turnaj starší přípravky - neděle 23.2.2014

balon1.jpgNa turnaji jsme se sešli v sestavě David/Karel – Štěpán, Míra, Honzík, Miky, Jirka, Blahy. Soupeřem nám mělo být 6 týmů, ale nakonec dva týmy odřekly, tak zbyly jen čtyři, které si mezi sebou odehrály každý s každým 2 zápasy. Nám se i přes veškerou snahu moc nedařilo. Nejdříve jsme odehráli vyrovnaný zápas s týmem z Hrdlořez a z Horních Měcholup, poté jsme dostali hodně gólů od Podolí, které svým týmem a uměním všechny účastníky převyšovalo a po zásluze i celý turnaj vyhrálo. V odvetách jsme se snažili, ale opět na žádného soupeře nestačili. V turnaji jsme se poměřili s lépe hrajícími týmy, což nám v budoucnu může jen prospět. V turnaji výborně zachytali oba brankáři David s Karlem, v obraně zahráli velmi dobře Miky s Jirkou.

24. 2. 2014 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka obsadila na sobotním turnaji 2.místo

turnaj-chyne.jpg

informace budou doplněny

16. 2. 2014 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka: Prohra v derby se Slivencem 3:5

img_0667.jpgV pondělí večer jsme za umělého osvětlení odehráli další utkání se sousedem ze Slivence. Slivenec nás v první čtvrtině zatlačil a v utkání první skóroval. Naši hráči se do utkání dostávali pomaleji. Ve druhé čtvrtině se nám podařilo srovnat hru i výsledek. V další části, však soupeř brankově odskočil a nám se v závěru podařilo již jen výsledek upravit. Našim některým hráčům nelze vytknout snahu a bojovnost, škoda, ale že se to po celý zápas netýká celého týmu. Výborný byl kapitán Honzík Menger, David, Jirka a Honza Růžička. Neúnavný Marek odehrál snad nejlepší zápas za poslední 2 roky. Od Karla a zejména Štěpána čekáme však mnohem víc.

Sestava: David, Jirka, Matěj, Miki, Karel - Honza Menger, Štěpán, Mára, Mirek, Honza Růžička.

20. 10. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka: Zbraslav - Lochkov 14:2

zbraslav.jpgZde si můžete prohlédnout fotogalerii ze zápasu starší přípravky Zbraslav - Lochkov ze dne 28.9.2013.

7. 10. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka: Lochkov - Háje 8:15

krc.jpgLochkov – Háje 8:15

První domácí utkání na našem hřišti se nám moc nepovedlo. Háje v úvodních dvou čtvrtinách byly lepším týmem a zaslouženě se dostaly do vedení. Naše hra postrádala větší důraz, více pohybu a lepší zakončení v koncovce. V druhé polovině utkání jsme konečně zabrali a začali střílet i branky. Po stranách běhal neúnavný Péťa Pánek a zezadu ho jistil neprůchodný Matěj Mareš. Do zakončení se dostával Karel Košař, ale scházela mu lepší přesnost v koncovce. Ke konci zápasu nám již scházely k obratu a lepšímu výsledku síly.

Sestava Lochkov:

Boháč – Košař, Menger, Hruška, Mareš, Šveda – Bláha, Příhoda, Pánek, Ševčík

17. 9. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka vyhrála na Spartě Krč 23:0

balon.jpgJasná výhra v Krči 23:0

K prvnímu zápasu starší přípravky jsme zajeli na Spartu Krč. Sešli jsme se kompletní a patřičně nažhavení. Zápas se odehrál v naší režii. Soupeř teprve začínal s fotbalem, my hrajeme starší přípravku druhým rokem. V zápase jsme nastříleli 23 branek, a branku vstřelil každý, kdo byl na hřišti. Některé naše akce byly povedené a potěšily trenéry. V dalším zápase na naše hřiště přijedou Háje, což bude soupeř určitě těžší.

Sestava Lochkov:

David Boháč – Kája Košař, Miki Švéda, Jirka Ševčík, Honzík Menger – Hynek Hruška, Péťa Pánek, Štěpán Příhoda, Mára Bláha

10. 9. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Fotogalerie starší přípravka - Sokol Lipence

lipence1.jpg

Na následujícím odkazu si můžete prohlédnout fotogalerii ze sobotního zápasu starší přípravky proti Lipencům.

7. 5. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Starší přípravka na úvod jara prohrála v Radotíně

radotin-podzim.jpgV prvním jarním utkání jsme se představili u našeho souseda v Radotíně. Domácí byli v utkání přesnější v zakončení a vyhráli jasně 9:2. I přes výrazný brankový rozdíl nebyla naše hra špatná. Zejména trojice nejmladších hráčů David Boháč, Honza Růžička a Filip Hustopecký si nevedla vůbec špatně a zaslouží spolu s ostatními pochvalu.

Sestava: Láznička (Boháč) – Košař, Ševčík, Pinkas, Mareš, Růžička, Hustopecký, Bláha, Příhoda, Hruška, Pánek

7. 4. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Plán tréninků fotbalové přípravky od 21.3.2013

treninky1.jpgTréninky přípravky ročník 2005 a starší se přesouvají zpět do Lochkova. Ve čtvrtek 21.3.2013 proběhne první trénink na hřišti Lochkově od 17.30 do 18.30. V pondělí 25.3.2013 bude poslední trénink v hale na Barrandově od 18.00 do 19.00. Vzhledem k tomu, že jsou ve čtvrtek 28.3.2013 velikonoční prázdniny trénink nebude. Od úterý 2.4.2013 budeme trénovat už jen na našem hřišti v Lochkově v úterý a ve čtvrtek od 17.30 do 18.30.

20. 3. 2013 | Rubrika: Starší přípravka

Přípravka se 4.11.2012 rozloučila se sezónou

tatinci.jpgNaši nejmladší fotbalisti a fotbalistky ( starší přípravka, mladší přípravka a předpřípravka) se v neděli 4.11.2012  na lochkovském hřišti rozloučili se sezónou. Nejdříve se hrálo tradiční fotbalové utkání děti proti maminkám, po jarním výsledku, kdy maminky prohrály velkým rozdílem, nastoupili proti maminkám pouze nejmladší hráči (předpřípravka a část mladší přípravky).  Tentokrát maminky porážku dětem oplatily. Po utkání maminek a dětí se poprvé na našem hřišti představili i tatínci. Nastoupili proti starší přípravce. Starší přípravka už to neměla, tak jednoduché jako na jaře proti maminkám. I když se všichni moc snažili, nakonec tatínky porazit nedokázali. Dnes nešlo ani tak o výsledek, ale spíš o zábavu. Po utkání následovalo občerstvení a zábavné odpoledne pro všechny zúčastněné.

Ve fotogalerii na rajče.idnes si můžete prohlédnout fotky z této akce.

5. 11. 2012 | Rubrika: Starší přípravka