Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termínová listina PODZIM 2019

           
TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2019/2020
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
              MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A    
      STARŠÍ ŽÁCI E3C-56 SŽ-2/C    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3K - G3K 2009/10 (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3J - H3J 2011/12 (1 HP)    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
SO 24.8.19 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MUŽI Lochkov T
           
NE 1.9.19 17:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Bílá Hora UMT
           
SO 7.9.19 11:00 TJ AFK SLIVENEC - TJ JUNIOR PRAHA MLD Slivenec T
SO 7.9.19 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - EUGEN LINK FOOTBALL ACADEMY MLPŘ Lochkov T
SO 7.9.19 15:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLOVAN BOHNICE STPŘ Lochkov T
SO 7.9.19 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY "B"  MUŽI Lochkov T
NE 8.9.19 15:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ AVIA ČAKOVICE MLŽ Lochkov T
NE 8.9.19 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SC OLYMPIA RADOTÍN STŽ Lochkov T
           
13.9.19 17:30 SK ÚJEZD PRAHA 4 - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Újezd Praha 4 UMT
SO 14.9.19 8:45 FOTBAL.AKADEMIA A.ZBŮRA "B"-  TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ ZŠ Chaplin.nám UMT
SO 14.9.19 9:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Bílá Hora UMT
SO 14.9.19 16:30 TJ TOČNÁ - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Točná T
NE 15.9.19 15:30 SK DOLNÍ CHABRY - TJ AFK SLIVENEC MLD Chabry T
NE 15.9.19 16:30 SK NUSLE - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Děkanská T
           
20.9.19 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV MLPŘ Lochkov UMT malá
SO 21.9.19 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL TROJA STPŘ Lochkov T
SO 21.9.19 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MUŽI Lochkov T
NE 22.9.19 12:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ĎÁBLICE "C" MLŽ Lochkov T
NE 22.9.19 14:15 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE STŽ Lochkov T
NE 22.9.19 16:30 TJ AFK SLIVENEC - SC OLYMPIA RADOTÍN MLD Lochkov T
           
SO 28.9.19 8:45 TJ SOKOL CHOLUPICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Cholupice T
SO 28.9.19 11:30 TJ SOKOL NEBUŠICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Nebušice T
SO 28.9.19 13:00 FOTBALOVÁ AKADEMIA PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Střížkov UMT
SO 28.9.19 14:30 FK ADMIRA PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Admira UMT
SO 28.9.19 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE "B" MUŽI Lochkov T
           
4.10.19 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV STPŘ Lochkov UMT malá
SO 5.10.19 11:00 TJ AFK SLIVENEC - FOTBALOVÁ AKADEMIE PRAHA MLD Slivenec T
NE 6.10.19 12:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SPARTAK KBELY MLPŘ Lochkov T
NE 6.10.19 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLŽ Lochkov T
NE 6.10.19 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE STŽ Lochkov T
NE 6.10.19 16:00 SK SPARTA KRČ - TJ SOKOL LOCHKOV  MUŽI Vyšehrad UMT
           
           
           
           
           
           
           
TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2019/2020
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
              MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A    
      STARŠÍ ŽÁCI E3C-56 SŽ-2/C    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3K - G3K 2009/10 (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3J - H3J 2011/12 (1 HP)    
           
           
11.10.19 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE MLPŘ Lochkov UMT malá
SO 12.10.19 10:30 TJ AFK SLIVENEC - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Slivenec T
SO 12.10.19 13:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE STPŘ Lochkov T
SO 12.10.19 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - AFK SLIVENEC "B" MUŽI Lochkov T
NE 13.10.19 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - FK LOKO VLTAVÍN STŽ Lochkov T
NE 13.10.19 15:30 TJ AFK SLIVENEC - SPARTAK KBELY MLD Lochkov T
           
ČT 17.10.19 18:00 SK TŘEBORADICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Třeboradice UMT
SO 19.10.19 9:00 TJ SOKOL TROJA - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Troja T
SO 19.10.19 15:30 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Suchdol T
NE 20.10.19 12:00 TJ SOKOL KRÁLOVICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Královice T
NE 20.10.19 13:15 SPARTAK HRDLOŘEZY - TJ AFK SLIVENEC MLD Hrdlořezy T
NE 20.10.19 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV "B" MLŽ Lochkov T
           
ČT 24.10.19 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ RUZYNĚ STPŘ Lochkov UMT malá
25.10.19 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY MLPŘ Lochkov UMT malá
SO 26.10.19 11:00 TJ AFK SLIVENEC - DEUTSCHER FUSSBALL-CLUB PRAG MLD Slivenec T
SO 26.10.19 12:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLOVAN BOHNICE MLŽ Lochkov T
SO 26.10.19 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 "C" MUŽI Lochkov T
           
ST 30.10.19 14:30 SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL NEBUŠICE MLŽ Lochkov T
1.11.19 18:00 SC OLYMPIA RADOTÍN - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Radotín UMT
SO 2.11.19 11:30 TJ BŘEZINĚVES - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Březiněves T
SO 2.11.19 11:45 SC OLYMPIA RADOTÍN - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Radotín UMT
SO 2.11.19 12:00 TJ SOKOL ŘEPY - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Řepy T
SO 2.11.19 14:00 SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE - TJ AFK SLIVENEC MLD H.Počernice UMT
NE 3.11.19 16:15 FK ŘEPORYJE B - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Motorlet UMT
           
SO 9.11.19 11:00 BĚCHOVIČTÍ SRŠNI - TJ AFK SLIVENEC MLD Běchovice T
SO 9.11.19 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA MLŽ Lochkov T
           
SO 16.11.19 8:30 TJ SOKOL STODŮLKY - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ ZŠ Klausova UMT