Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termínová listina PODZIM 2020

TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2020/2021
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
              STARŠÍ DOROST C2A - 32 D -1/A    
      STARŠÍ ŽÁCI E2A-52 SŽ-1.A/A    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3H - G3H 2010/11 (1 HP)    
      MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3F - H3F 2012/13 (1 HP)    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
SO 22.8.20 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV B MUŽI Lochkov T
           
NE 30.8.20 14:30 SPARTAK KBELY B - TJ SOKOL LOCHKOV SD Kbely  T
NE 30.8.20 17:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Bílá Hora UMT
           
4.9.20 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ RUZYNĚ MLPŘ Lochkov T
SO 5.9.20 13:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK UNION STRAŠNICE STPŘ Lochkov T
SO 5.9.20 14:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ AVIA ČAKOVICE MLŽ Lochkov T
SO 5.9.20 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY "B"  MUŽI Lochkov T
NE 6.9.20 15:00 SARTAK HRDLOŘEZY - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Hrdlořezy T
NE 6.9.20 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE SD Lochkov T
           
11.9.20 16:45 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Bílá Hora UMT
SO 12.9.20 9:00 TJ SOKOLO CHOLUPICE-  TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Cholupice T
SO 12.9.20 17:00 TJ TOČNÁ - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Točná T
SO 12.9.20 17:00 FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO - TJ SOKOL LOCHKOV SD Mikulova UMT
NE 13.9.20 11:30 VIKTORKA ŽIŽKOV - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Koráb UMT
NE 13.9.20 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FOTBALOVÁ AKADEMIE A.ZBŮRA STŽ Lochkov T
           
18.9.20 17:45 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLPŘ Lochkov T
SO 19.9.20 8:30 SK HOSTIVAŘ - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Hostivař T
SO 19.9.20 12:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY STPŘ Lochkov T
SO 19.9.20 14:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ĎÁBLICE "B" MLŽ Lochkov T
SO 19.9.20 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MUŽI Lochkov T
NE 20.9.20 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SOKOL DOLNÍ POČERNICE SD Lochkov T
           
25.9.20 18:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV SD Bílá Hora  UMT
SO 26.9.20 14:30 TJ SOKOL NEBUŠICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Nebušice T
SO 26.9.20 14:30 TJ SOKOL NEBUŠICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Nebušice T
SO 26.9.20 11:00 FOTBALOVÁ AKADEMIA PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Střížkov UMT
SO 26.9.20 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE "B" MUŽI Lochkov T
PO 28.9.20 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE STŽ Lochkov T
           
2.10.20 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FK FC ZLIČÍN MLPŘ Lochkov UMT malá
SO 3.10.20 10:30 SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Dolní Počernice T1
SO 3.10.20 12:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SK LIBUŠ 838 STPŘ Lochkov UMT malá
SO 3.10.20 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLŽ Lochkov T
SO 3.10.20 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SC OLYMPIA RADOTÍN SD Lochkov T
NE 4.10.20 16:00 TJ SOKOL NEBUŠICE B - TJ SOKOL LOCHKOV  MUŽI Nebušice T
           
16.10.20 18:00 SK TŘEBORADICE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Třeboradice UMT
SO 17.10.20 8:15 SK UHELNÉ SKLADY PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Uhelné sklady T
SO 17.10.20 8:30 FC HÁJE JIŽNÍ MĚSTO - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Háje UMT
SO 17.10.20 13:00 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Suchdol T
NE 18.10.20 11:45 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE UHŘÍNĚVES SD Lochkov T
NE 18.10.20 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE MLŽ Lochkov T
           
23.10.20 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ZBRASLAV MLPŘ Lochkov UMT malá
SO 24.10.20 10:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SOKOL DOLNÍ POČERNICE STPŘ Lochkov UMT malá
SO 24.10.20 12:15 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLOVAN BOHNICE MLŽ Lochkov T
SO 24.10.20 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 "C" MUŽI Lochkov T
NE 25.10.20 11:00 FK ÚJEZD NAD LESY - TJ SOKOL LOCHKOV SD Újezd nad Lesy T
NE 25.10.20 12:30 SK MODŘANY - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Modřany T
           
SO 31.10.20 17:00 FK ŘEPORYJE B - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Motorlet UMT
NE 1.11.20 14:00 TJ BŘEZINĚVES - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Březiněves T
NE 1.11.20 14:00 TJ KYJE PRAHA 14 - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Kyje UMT
NE 1.11.20 11:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ PRAGA STŽ Lochkov T
NE 1.11.20 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI SD Lochkov T
ST 4.11.20 17:00 SC OLYMPIA RADOTÍN - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Radotín UMT
           
SO 7.11.20 9:15 SK SLOVAN KUNRATICE - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Mikulova UMT
NE 8.11.20 14:00 JIŽNÍ MĚSTO CHODOV- FK  - TJ SOKOL LOCHKOV SD Chodov  T
NE 8.11.20 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA MLŽ Lochkov T
           
SO 14.11.20 10:30 TJ SOKOL STODŮLKY "C"- TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ ZŠ Klausova UMT
NE 15.11.20 11:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SOKOL KOLOVRATY STŽ Lochkov T
NE 15.11.20 13:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ARITMA PRAHA SD Lochkov T