Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termínová listina PODZIM 2021

TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2021/2022
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
              MLADŠÍ DOROST D4B - 44 MD -1B    
      STARŠÍ ŽÁCI E3B-55 SŽ-2/B    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3K - G3K 2011/12 (1 HP)    
      SK MOTORLET PRAHA "C" - PŘEBOR STŽ    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
SO 14.8.21 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV B MUŽI Lochkov T
           
NE 22.8.21 17:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Bílá Hora UMT
           
SO 28.8.21 14:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL NEBUŠICE STPŘ Lochkov malá UMT
SO 28.8.21 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY "B"  MUŽI Lochkov T
NE 29.8.21 14:00 SK MOTORLET PRAHA  "C"- CU BOHEMIANS PRAHA "C" Přebor STŽ Lochkov T
           
ČT 2.9.21 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ AVIA ČAKOVICE MLŽ Lochkov T
           
SO 4.9.21 9:00 TJ SOKOL CHOLUPICE "B"-  TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Cholupice T
SO 4.9.21 17:00 TJ TOČNÁ - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Točná T
NE 5.9.21 14:30 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Bílá Hora UMT
NE 5.9.21 15:00 TJ SLOVAN BOHNICE - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Bohnice UMT
NE 5.9.21 17:00 JIŽNÍ MĚSTO CHODOV - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Chodov T
           
10.9.21 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SC OLYMPIA RADOTÍN STPŘ Lochkov malá UMT
SO 11.9.21 13:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK DOLNÍ CHABRY STŽ Lochkov T
SO 11.9.21 14:45 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ĎÁBLICE "B" MLŽ Lochkov T
SO 11.9.21 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MUŽI Lochkov T
NE 12.9.21 14:00 SK MOTORLET PRAHA "C" - FC DUKLA PRAHA "C" Přebor STŽ Lochkov T
NE 12.9.21 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL TROJA MLD Lochkov T
           
SO 18.9.21 13:00 AFK SLAVOJ PODOLÍ "B" - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Podolí UMT
SO 18.9.21 14:30 TJ SOKOL LYSOLAJE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Lysolaje T (Štěpnice)
SO 18.9.21 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE "B" MUŽI Lochkov T
NE 19.9.21 9:00 FOTBALOVÁ AKADEMIA PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Střížkov UMT
NE 19.9.21 17:00 TJ SK SATALICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Satalice  UMT
           
24.9.21 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - 1999 PRAHA STPŘ Lochkov malá UMT
SO 25.9.21 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLŽ Lochkov T
SO 25.9.21 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SK SATALICE STŽ Lochkov T
NE 26.9.21 13:30 SK MOTORLET PRAHA "C" - SK UNION VRŠOVICE Přebor STŽ Lochkov T
NE 26.9.21 16:30 TJ SOKOL NEBUŠICE B - TJ SOKOL LOCHKOV  MUŽI Nebušice T
NE 26.9.21 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SOKOL KOLOVRATY MLD Lochkov T
           
ÚT 28.9.21 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - VIKTORKA ŽIŽKOV "B" STŽ Lochkov T
ÚT 28.9.21 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE MLD Lochkov T
ST 29.9.21 19:00 SK SLAVIA PRAHA DÍVKY - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Slavia Praha UMT
           
1.10.21 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE STPŘ Lochkov malá UMT
SO 2.10.21 13:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ AVIA ČAKOVICE STŽ Lochkov T
SO 2.10.21 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - AFK SLIVENEC "B" MUŽI Lochkov T
NE 3.10.21 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ RUZYNĚ MLD Lochkov T
           
           
TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2021/2022
           
LEGENDA:   MUŽI A4A- 21M-2/A    
              MLADŠÍ DOROST D4B - 44 MD -1B    
      STARŠÍ ŽÁCI E3B-55 SŽ-2/B    
      MLADŠÍ ŽÁCI F3A-64 MŽ-2/A    
      STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3K - G3K 2011/12 (1 HP)    
           
SO 9.10.21 13:30 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Suchdol T
SO 9.10.21 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE MLŽ Lochkov T
SO 9.10.21 16:00 SK ZBRASLAV - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Zbraslav T
NE 10.10.21 14:45 1.FC BARRANDOV - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Chaplinovo nám. UMT
NE 10.10.21 16:00 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Suchdol T
           
15.10.21 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK DUKLA PRAHA ženy STPŘ Lochkov malá UMT
SO 16.10.21 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - FK DUKLA JIŽNÍ MĚSTO"B" STŽ Lochkov T
SO 16.10.21 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 "C" MUŽI Lochkov T
NE 17.10.21 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLOVAN BOHNICE MLŽ Lochkov T
NE 17.10.21 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SPARTAK HRDLOŘEZY MLD Lochkov T
           
ČT 21.10.21 17:30 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Suchdol T
SO 23.10.21 10:00 TJ BŘEZINĚVES - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Březiněves T
SO 23.10.21 17:45 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Bílá Hora UMT
NE 24.10.21 15:30 FK LOKO VLTAVÍN - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Loko Praha T
NE 24.10.21 12:15 FK ŘEPORYJE B - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Motorlet UMT
           
SO 30.10.21 12:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA MLŽ Lochkov T
SO 30.10.21 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK UNION STRAŠNICE "B" STŽ Lochkov T
NE 31.10.21 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE MLD Lochkov T
NE 31.10.21 14:30 SK ČECHIE SMÍCHOV B - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Motorlet UMT
           
SO 6.11.21 11:30 TJ SOKOL STODŮLKY "C"- TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ ZŠ Klausova UMT
SO 6.11.21 14:00 TJ BŘEZINĚVES - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Březiněves T
NE 7.11.21 14:00 TJ KYJE PRAHA 14  - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Kyje UMT