Jdi na obsah Jdi na menu
 

Termínová listina PODZIM 2022

TERMÍNOVÁ LISTINA TJ SOKOL LOCHKOV PODZIM r.2022/2023
           
LEGENDA   MUŽI A4A- 21M-2/A    
  MLADŠÍ DOROST D2A - 42 MD -1/A SK MOTORLET PRAHA "C" - PŘEBOR STŽ
  STARŠÍ ŽÁCI E3C-56 SŽ-2/C
  MLADŠÍ ŽÁCI F3D-67 MŽ-2/D    
  STARŠÍ PŘÍPRAVKA G3J - G3J 2013/13 (1 HP)    
  MLADŠÍ PŘÍPRAVKA H3J - H3J 2014/15 (1 HP)    
           
Datum Hod   Mužstvo Hřiště
SO 20.8.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK DUKLA PRAHA spolek MUŽI Lochkov T
           
NE 28.8.22 17:00 SK ČECHIE SMÍCHOV - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Čechie Smíchov T
           
2.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK SLOVAN KUNRATICE MLPŘ Lochkov malá UMT
2.9.22 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLAVOJ SUCHDOL STPŘ Lochkov malá UMT
2.9.22 18:30 FK FC ZLIČÍN - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Zličín UMT
SO 3.9.22 14:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SLAVOJ SUCHDOL MLŽ Lochkov T
SO 3.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY "B"  MUŽI Lochkov T
NE 4.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV -  SK STŘEŠOVICE 1911 MLD Lochkov T
NE 4.9.22 14:45 SK MOTORLET PRAHA  "C"- CU BOHEMIANS PRAHA "C" Přebor STŽ Lochkov T
           
PO 5.9.22 18:00 TJ SOKOL LOCHKOV - AMBASSADORS FC PRAHA STŽ Lochkov T
9.9.22 17:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Bílá Hora UMT
SO 10.9.22 14:30 SOKOL DOLNÍ POČERNICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Dolní Počernice T
SO 10.9.22 15:00 FC PŘEDNÍ KOPANINA -  TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Kopanina T
SO 10.9.22 17:00 TJ TOČNÁ - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Točná T
NE 11.9.22 13:00 FK LOKO VLTAVÍN - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Loko Praha UMT
           
16.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE SMÍCHOV MLPŘ Lochkov malá UMT
16.9.22 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA STPŘ Lochkov malá UMT
SO 17.9.22 14:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SK MODŘANY MLŽ Lochkov T
SO 17.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK SPARTA KOŠÍŘE MUŽI Lochkov T
NE 18.9.22 14:15 SK MOTORLET PRAHA "C" - FC DUKLA PRAHA "C" Přebor STŽ Lochkov T
NE 18.9.22 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FOTBAL.AKADEMIE ALEXE ZBURA MLD Lochkov T
NE 18.9.22 17:00 FK LOKO VLTAVÍN - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Loko Praha UMT
           
ÚT 20.9.22 17:00 SK ZBRASLAV - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Zbraslav T
SO 24.9.22 9:30 SC OLYMPIA RADOTÍN - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ SC Radotín UMT
SO 24.9.22 10:00 FK KLÁNOVICE - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Klánovice T
SO 24.9.22 14:15 TJ SOKOL LOCHKOV - SK UHELNÉ SKLADY PRAHA STŽ Lochkov T
SO 24.9.22 16:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE "B" MUŽI Lochkov T
NE 25.9.22 15:00 1999 PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Motorlet malá UMT
NE 25.9.22 17:00 1.FC BARRANDOV - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Chaplinovo nám. UMT
           
ST 28.9.22 16:30 SOKOL KOLOVRATY - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Kolovraty UMT
30.9.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - ČECHOSLOVAN CHUCHLE MLPŘ Lochkov malá UMT
30.9.22 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK TŘEBORADICE STPŘ Lochkov malá UMT
SO 1.10.22 9:30 DEUTSCHER FUSSBALL-CLUB PRAG  - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Miškovice T
SO 1.10.22 16:00 TJ SOKOL NEBUŠICE B - TJ SOKOL LOCHKOV  MUŽI Nebušice T
NE 2.10.22 11:30 SK MOTORLET PRAHA "C" - SK UNION VRŠOVICE Přebor STŽ Lochkov T
NE 2.10.22 13:45 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE MLŽ Lochkov T
NE 2.10.22 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK ČECHIE UHŘÍNĚVES MLD

Lochkov T

7.10.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL NEBUŠICE MLPŘ Lochkov malá UMT
7.10.22 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL NEBUŠICE STPŘ Lochkov malá UMT
SO 8.10.22 13:45 TJ SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 STŽ Lochkov T
SO 8.10.22 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - AFK SLIVENEC "B" MUŽI Lochkov T
NE 9.10.22 13:30 TJ AFK SLIVENEC - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Slivenec T
NE 9.10.22 13:45 SK MOTORLET PRAHA "C" - SC XAVEROV H.POČERNICE Přebor STŽ Lochkov T
NE 9.10.22 16:00 TJ SOKOL LOCHKOV - SK DOLNÍ CHABRY MLD Lochkov T
           
SO 15.10.22 10:00 FK SPARTA KOŠÍŘE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Košíře T
SO 15.10.22 13:30 TJ SLAVOJ SUCHDOL - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Suchdol T
SO 15.10.22 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL ŘEPY MLŽ Lochkov T
NE 16.10.22 10:00 TJ SOKOL NEBUŠICE - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ NebušiceT
NE 16.10.22 15:30 FK ZLÍCHOV 1914 - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Chaplinovo nám. UMT
NE 16.10.22 15:30 SK HOSTIVAŘ - TJ SOKOL LOCHKOV MLD Hostivař T
           
21.10.22 17:00 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE MLPŘ Lochkov malá UMT
21.10.22 18:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ RUZYNĚ STPŘ Lochkov malá UMT
SO 22.10.22 13:15 TJ SOKOL LOCHKOV - FC PRAHA z.s. dívky STŽ Lochkov T
SO 22.10.22 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - SK STŘEŠOVICE 1911 "C" MUŽI Lochkov T
NE 23.10.22 11:45 FK FC ZLIČÍN "B" - TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Zličín UMT
NE 23.10.22 15:30 TJ SOKOL LOCHKOV - FC HÁJE JIŽNÍ MĚSTO "B" MLD Lochkov T
           
28.10.22 12:00 FK SLAVOJ VYŠEHRAD - TJ SOKOL LOCHKOV MLPŘ Vyšehrad UMT
SO 29.10.22 14:30 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL BÍLÁ HORA MLŽ Lochkov T
NE 30.10.22 12:00 TJ SOKOL BÍLÁ HORA - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Bílí Hora UMT
NE 30.10.22 14:30 TJ SOKOL LYSOLAJE - TJ SOKOL LOCHKOV STPŘ Lysolaje T (Štěpnice)
NE 30.10.22 14:30 SK ZBRASLAV - TJ SOKOL LOCHKOV MUŽI Zbraslav T
           
SO 5.11.22 9:00 SK STŘEŠOVICE 1911- TJ SOKOL LOCHKOV MLŽ Střešovice  UMT
NE 6.11.22 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FC PŘEDNÍ KOPANINA MLD Lochkov T
NE 6.11.22 17:00 FK ADMIRA PRAHA - TJ SOKOL LOCHKOV STŽ Admira UMT
           
SO 12.11.22 11:45 TJ SOKOL LOCHKOV - TJ SOKOL LIPENCE MLŽ Lochkov T
SO 12.11.22 14:00 TJ SOKOL LOCHKOV - FK ŘEPORYJE STŽ Lochkov T