Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zimní liga

Rozlosování - časový pořad turnaje

 

Skupina A - hřiště Motorlet a Lochkov

1. kolo: Sobota 20. listopadu 2021

10:00   Motorlet U9 - Střešovice U9        

11:15   Bohemians U9 - Přední Kopanina       

12:30   Aritma U9 - Slivenec        

 

2. kolo: Sobota 27. listopadu 2021

11:15   Přední Kopanina - Aritma U9      

12:30   Střešovice U9 - Bohemians U9       hř. Lochkov

13:45   Povltavská FA - Motorlet U9           

 

3. kolo: Sobota 4. prosince 2021 

10:00   Bohemians U9 - Povltavská FA      

11:15   Aritma U9 - Střešovice U9              

11:15   Slivenec - Přední Kopanina                         hř. Lochkov


4. kolo: Sobota 15. ledna 2022   

11:15   Střešovice U9 - Slivenec 

12:30   Povltavská FA - Aritma U9                        hř. Lochkov
13:45   Motorlet U9 - Bohemians U9                  

 

5. kolo: Sobota 22. ledna 2022    

10:00   Aritma U9 - Motorlet U9

11:15   Slivenec - Povltavská FA              

12:30   Přední Kopanina - Střešovice U9

 

6. kolo: Sobota 29. ledna 2022

11:15   Povltavská FA - Přední Kopanina

12:30   Motorlet U9 - Slivenec                      hř. Lochkov
13:45   Bohemians U9 - Aritma U9

 

7. kolo: Sobota 12. února 2022

11:15   Slivenec - Bohemians U9                  hř. Lochkov
11:15   Přední Kopanina - Motorlet U9

12:30   Střešovice U9 - Povltavská FA

 

 

Skupina B - hřiště Motorlet a Lochkov

1. kolo: Sobota 20. listopadu 2021

11:15   Bohemians U8 – Lochkov             hř. Lochkov

12:30   Aritma U8 - Řepy                         hř. Lochkov        

13:45   Motorlet U8 - Střešovice U8        

 

2. kolo: Sobota 27. listopadu 2021

10:00   Uhelné sklady - Motorlet U8      

11:15   Lochkov - Aritma U8                              hř. Lochkov
12:30   Střešovice U8 - Bohemians U8                  


3. kolo: Sobota 4. prosince 2021 

12:30   Aritma U8 - Střešovice U8                        

12:30   Řepy - Lochkov                                 hř. Lochkov        

13:45   Bohemians U8 - Uhelné sklady

 

4. kolo: Sobota 15. ledna 2022   

10:00   Motorlet U8 - Bohemians U8      

11:15   Střešovice U8 - Řepy                               hř. Lochkov

11:15   Uhelné sklady - Aritma U8                              
 

5. kolo: Sobota 22. ledna 2022    

11:15   Řepy - Uhelné sklady                         hř. Lochkov        

12:30   Lochkov - Střešovice U8             hř. Lochkov

13:45   Aritma U8 - Motorlet U8

 

6. kolo: Sobota 29. ledna 2022

10:00   Motorlet U8 - Řepy

11:15   Uhelné sklady - Lochkov                         hř. Lochkov

12:30   Bohemians U8 - Aritma U8                       

 

7. kolo: Sobota 12. února 2022

10:00   Řepy - Bohemians U8                       

12:30   Lochkov - Motorlet U8                hř. Lochkov

13:45   Střešovice U8 - Uhelné sklady

 

 

Skupina o 1. - 8. místo

1. kolo: sobota 19. 2. 2022

09:30   A1 - B4 

10:45   A2 - B3 

12:00   A3 - B2   

12:00   A4 - B1   

 

2. kolo: sobota 26. 2. 2022 

13:15   A1 - B3 

14:30   A2 - B4 

15:45   A3 - B3 

12:00   A4 - B2     

 

3. kolo: sobota 5. 3. 2022

09:30   A1 - B2 

10:45   A2 - B1 

12:00   A3 - B4 

12:00   A4 - B3    

 

4. kolo: sobota 26. 3. 2020

09:30   A4 - B4 

10:45   A3 - B3 

12:00   A2 - B2 

12:00   A1 - B1    

 

Skupina o 9. - 14. místo

1. kolo: sobota 19. 2. 2022

13:15   A5 - B7 

14:30   A6 - B5 

15:45   A7 - B6  

 

2. kolo: sobota 26. 2. 2022 

09:30   A5 - B6 

10:45   A6 - B7 

12:00   A7 - B5   

 

3. kolo: sobota 5. 3. 2022 

13:15   A7 - B7 

14:30   A6 - B6 

15:45   A5 - B5