Jdi na obsah Jdi na menu
 

O pohár starosty MČ Praha 5 - Zimní liga mladších přípravek

ROZPIS ZÁPASŮ

Základní část
Skupina A - hřiště Motorlet a Lochkov

1. kolo: Sobota 20. listopadu 2021
10:00 Motorlet U9 - Střešovice U9, Motorlet UMT
11:15 Bohemians U9 - Přední Kopanina, Motorlet UMT
12:30 Aritma U9 – Slivenec, Motorlet UMT

2. kolo: Sobota 27. listopadu 2021
11:15 Přední Kopanina - Aritma U9, Motorlet UMT
12:30 Střešovice U9 - Bohemians U9, Lochkov malá UMT
13:45 Povltavská FA - Motorlet U9, Motorlet UMT

3. kolo: Sobota 4. prosince 2021
10:00 Bohemians U9 - Povltavská FA, Motorlet UMT
11:15 Aritma U9 - Střešovice U9, Motorlet UMT
11:15 Slivenec - Přední Kopanina, Lochkov malá UMT

4. kolo: Sobota 15. ledna 2022
11:15 Střešovice U9 – Slivenec, Motorlet UMT
12:30 Povltavská FA - Aritma U9, Lochkov malá UMT
13:45 Motorlet U9 - Bohemians U9, Motorlet UMT

5. kolo: Sobota 22. ledna 2022
10:00 Aritma U9 - Motorlet U9, Motorlet UMT
11:15 Slivenec - Povltavská FA, Motorlet UMT
12:30 Přední Kopanina - Střešovice U9, Motorlet UMT

6. kolo: Sobota 29. ledna 2022
11:15 Povltavská FA - Přední Kopanina, Motorlet UMT
12:30 Motorlet U9 – Slivenec, Lochkov malá UMT
13:45 Bohemians U9 - Aritma U9, Motorlet UMT

7. kolo: Sobota 12. února 2022
11:15 Slivenec - Bohemians U9, Lochkov malá UMT
11:15 Přední Kopanina - Motorlet U9, Motorlet UMT
12:30 Střešovice U9 - Povltavská FA, Motorlet UMT

 

Skupina B - hřiště Motorlet a Lochkov

1. kolo: Sobota 20. listopadu 2021
11:15 Bohemians U8 – Lochkov, Lochkov malá UMT
12:30 Aritma U8 – Řepy, Lochkov malá UMT
13:45 Motorlet U8 - Střešovice U8, Motorlet UMT

2. kolo: Sobota 27. listopadu 2021
10:00 Uhelné sklady - Motorlet U8, Motorlet UMT
11:15 Lochkov - Aritma U8, Lochkov malá UMT
12:30 Střešovice U8 - Bohemians U8, Motorlet UMT

3. kolo: Sobota 4. prosince 2021
12:30 Aritma U8 - Střešovice U8, Motorlet UMT
12:30 Řepy – Lochkov, Lochkov malá UMT
13:45 Bohemians U8 - Uhelné sklady, Motorlet UMT

4. kolo: Sobota 15. ledna 2022
10:00 Motorlet U8 - Bohemians U8, Motorlet UMT
11:15 Střešovice U8 – Řepy, Lochkov malá UMT
11:15 Uhelné sklady - Aritma U8, Motorlet UMT

5. kolo: Sobota 22. ledna 2022
11:15 Řepy - Uhelné sklady, Lochkov malá UMT
12:30 Lochkov - Střešovice U8, Lochkov malá UMT
13:45 Aritma U8 - Motorlet U8, Motorlet UMT

6. kolo: Sobota 29. ledna 2022
10:00 Motorlet U8 – Řepy, Motorlet UMT
11:15 Uhelné sklady – Lochkov, Lochkov malá UMT
12:30 Bohemians U8 - Aritma U8, Motorlet UMT

7. kolo: Sobota 12. února 2022
10:00 Řepy - Bohemians U8, Motorlet UMT
12:30 Lochkov - Motorlet U8, Lochkov malá UMT
13:45 Střešovice U8 - Uhelné sklady, Motorlet UMT

Nadstavbová část

Skupina o 1. - 8. místo
1. kolo: sobota 19. 2. 2022
09:30 A1 - B4
10:45 A2 - B3
12:00 A3 - B2
12:00 A4 - B1

2. kolo: sobota 26. 2. 2022
13:15 A1 - B3
14:30 A2 - B4
15:45 A3 - B3
12:00 A4 - B2

3. kolo: sobota 5. 3. 2022
09:30 A1 - B2
10:45 A2 - B1
12:00 A3 - B4
12:00 A4 - B3

4. kolo: sobota 26. 3. 2020
09:30 A4 - B4
10:45 A3 - B3
12:00 A2 - B2
12:00 A1 - B1

Skupina o 9. - 14. místo

1. kolo: sobota 19. 2. 2022
13:15 A5 - B7
14:30 A6 - B5
15:45 A7 - B6

2. kolo: sobota 26. 2. 2022
09:30 A5 - B6
10:45 A6 - B7
12:00 A7 - B5

3. kolo: sobota 5. 3. 2022
13:15 A7 - B7
14:30 A6 - B6
15:45 A5 - B5

Rozpis zápasů a místo utkání nadstavbové části bude vytvořeno podle konečného umístění jednotlivých týmů v základních skupinách.

SLEDUJTE POZORNĚ PŘÍPADNÉ ZMĚNY TERMÍNŮ!!!