Jdi na obsah Jdi na menu
 

O pohár starosty MČ Praha 5 - Zimní liga starších přípravek

ROZPIS ZÁPASŮ
Základní část
Skupina A - hřiště Motorlet a Lochkov

1. kolo: Neděle 21. listopadu 2021
SO 20.11. 10:00 Lochkov - Motorlet U11, Lochkov malá UMT
10:00 Stodůlky U11 – Řeporyje, Motorlet UMT
15:00 Aritma - Povltavská FA, Motorlet UMT

2. kolo: Neděle 27. listopadu 2021
SO 27.11. 10:00 Lochkov - Stodůlky U11, Lochkov malá UMT
10:00 Motorlet U11 - Povltavská FA, Motorlet UMT
11:15 Řeporyje – Aritma, Motorlet UMT

3. kolo: Neděle 5. prosince 2021
SO 4.12. 10:00
Aritma – Lochkov, Lochkov malá UMT
10:00 Povltavská FA – Řeporyje, Motorlet UMT
15:00 Stodůlky U11 - Motorlet U11, Motorlet UMT

4. kolo: Neděle 16. ledna 2022
SO 15.1. 10:00 Lochkov - Povltavská FA, Lochkov malá UMT
10:00 Motorlet U11 – Řeporyje, Motorlet UMT
11:15 Stodůlky U11 – Aritma, Motorlet UMT

5. kolo: Neděle 23. ledna 2022
SO 22. 1. 10:00 Řeporyje – Lochkov, Lochkov malá UMT
10:00 Aritma - Motorlet U11, Motorlet UMT
15:00 Povltavská FA - Stodůlky U11, Motorlet UMT

 

Skupina B - hřiště Motorlet

1. kolo: Neděle 21. listopadu 2021
11:15 Řepy – Zličín, Motorlet UMT
12:30 Uhelné sklady - Stodůlky U10, Motorlet UMT
13:45 Motorlet U10 – Slivenec, Motorlet UMT

2. kolo: Neděle 27. listopadu 2021
12:30 Slivenec - Stodůlky U10, Motorlet UMT
15:00 Zličín- Uhelné sklady, Motorlet UMT
13:45 Motorlet U10 – Řepy, Motorlet UMT

3. kolo: Neděle 5. prosince 2021
11:15 Řepy – Slivenec, Motorlet UMT
12:30 Uhelné sklady - Motorlet U10, Motorlet UMT
13:45 Stodůlky U10 – Zličín, Motorlet UMT

4. kolo: Neděle 16. ledna 2022
12:30 Slivenec – Zličín, Motorlet UMT
13:45 Řepy - Uhelné sklady, Motorlet UMT
15:00 Motorlet U10 - Stodůlky U10, Motorlet UMT

5. kolo: Neděle 23. ledna 2022
11:15 Stodůlky U10 – Řepy, Motorlet UMT
12:30 Zličín- Motorlet U10, Motorlet UMT
13:45 Uhelné sklady – Slivenec, Motorlet UMT

 

Nadstavbová část

Skupina o 1. - 6. místo

1. kolo: neděle 13. února 2022
SO 12.2. 10:00 Lochkov – Stodůlky U10, Lochkov malá UMT
11:15 Povltavská FA – Uhelné Sklady, Motorlet UMT 
12:30 Stodůlky U11 – Slivenec, Motorlet UMT

2. kolo: neděle 20. února 2022
SO 19.2. 10:00 Lochkov – Slivenec, Lochkov malá UMT
11:15 Stodůlky U11 – Uhelné Sklady, Motorlet UMT
12:30 Povltavská FA – Stodůlky U10, Motorlet UMT

3. kolo: neděle 27. února 2022
SO 26.2. 10:00
Lochkov – Uhelné sklady, Lochkov malá UMT
10:00 Stodůlky U11 – Stodůlky U10, Motorlet UMT
11:15 Povltavská FA – Slivenec, Motorlet UMT

 

Skupina o 7. - 12. místo

1. kolo: neděle 13. února 2022
10:00 Motorlet U11 – Řepy, Motorlet UMT
13:45 Aritma – Zličín, Motorlet UMT
15:00 Řeporyje – Motorlet U10, Motorlet UMT

2. kolo: neděle 20. února 2022
10:00 Aritma - Motorlet U10, Motorlet UMT
13:45 Motorlet U11 – Zličín, Motorlet UMT
15:00 Řeporyje – Řepy, Motorlet UMT

3. kolo: neděle 27. února 2022
12:30 Řeporyje – Zličín, Motorlet UMT
13:45 Aritma – Řepy, Motorlet UMT
ST 23.2. 16:00 Motorlet U11 – Motorlet U10, Motorlet UMT

 

SLEDUJTE POZORNĚ PŘÍPADNÉ ZMĚNY TERMÍNŮ!!!