Jdi na obsah Jdi na menu
 

Áčko na úvod sezóny remizovalo s Trojou 1:1

24.8.2013

troja.gifLochkovské áčko v sobotu 24.srpna absolvovalo svůj první zápas po návratu do I.B třídy se Sokolem Troja. Hrálo se na našem hřišti, přestože jako domácí byl soupeř z Troje, který kvůli poškozenému hřišti po povodních nemůže hrát doma. Kapitánskou pásku si pro tento duel navlékl Vojta Zdražil, který v Lochkově prodloužil hostování o jeden rok. V brance se netradičně objevil Honza Vokřínek, kde mu to však svědčilo a podal výborný výkon. Ze začátku byl soupeř z Troje lepší, kombinoval a měl více ze hry. Naopak našim hráčům chvíli trvalo, než si zvykli na větší rychlost a důraz obvyklý v této třídě. První branka utkání padla do naší sítě cca ve 34.minutě po centru, který propadl do malého vápna a Honza Vokřínek byl zblízka bezmocný. Do konce první poloviny se stav nezměnil. Do druhé půle jsme nastoupili s evidentní snahou s nepříznivým stavem něco udělat. Výsledkem bylo zvýšené nasazení a důraz v osobních soubojích. Naši hráči byli najednou u většiny míčů první a tím pádem se obraz hry změnil v nás prospěch. Zlepšená hra  vyústila v nedovolený zákrok na Tomáše Geryka za hranicí velkého vápna a následný přímý kop. Sám faulovaný hráč krásnou střelou přes zeď srovnal stav utkání na 1:1. Dále jsme se hnali za ziskem 3 bodů, ale bohužel snaha našich hráčů končila buď na brankové konstrukci nebo na nedůrazném zakončení. Když jsme neproměnili ani v poslední minutě samostatný únik Vency Jirky, utkání skončilo nerozhodným výsledkem.
 
Branka:   69´ Tomáš Geryk
 
Sestava:
Vokřínek – Kovačík Lencses, Minařík, Kotouč, - Šarboch, Zdražil, Geryk, Jaroš – Pivarník, Jirka
Na lavičce: Vrba, Dvořák, Mrázek, Hozman

24.8.2013

 
Lochkovské áčko v sobotu 24.srpna absolvovalo svůj první zápas po návratu do I.B třídy se Sokolem Troja. Hrálo se na našem hřišti, přestože jako domácí byl soupeř z Troje, který kvůli poškozenému hřišti po povodních nemůže hrát doma. Kapitánskou pásku si pro tento duel navlékl Vojta Zdražil, který v Lochkově prodloužil hostování o jeden rok. V brance se netradičně objevil Honza Vokřínek, kde mu to však svědčilo a podal výborný výkon. Ze začátku byl soupeř z Troje lepší, kombinoval a měl více ze hry. Naopak našim hráčům chvíli trvalo, než si zvykli na větší rychlost a důraz obvyklý v této třídě. První branka utkání padla do naší sítě cca ve 34.minutě po centru, který propadl do malého vápna a Honza Vokřínek byl zblízka bezmocný. Do konce první poloviny se stav nezměnil. Do druhé půle jsme nastoupili s evidentní snahou s nepříznivým stavem něco udělat. Výsledkem bylo zvýšené nasazení a důraz v osobních soubojích. Naši hráči byli najednou u většiny míčů první a tím pádem se obraz hry změnil v nás prospěch. Zlepšená hra  vyústila v nedovolený zákrok na Tomáše Geryka za hranicí velkého vápna a následný přímý kop. Sám faulovaný hráč krásnou střelou přes zeď srovnal stav utkání na 1:1. Dále jsme se hnali za ziskem 3 bodů, ale bohužel snaha našich hráčů končila buď na brankové konstrukci nebo na nedůrazném zakončení. Když jsme neproměnili ani v poslední minutě samostatný únik Vency Jirky, utkání skončilo nerozhodným výsledkem.
 
Branka:    69´ Tomáš Geryk
 
Sestava:
Vokřínek – Kovačík Lencses, Minařík, Kotouč, - Šarboch, Zdražil, Geryk, Jaroš – Pivarník, Jirka
Na lavičce: Vrba, Dvořák, Mrázek, Hozman