Jdi na obsah Jdi na menu
 

Brigáda 24.11. a 1.12.

Dnes a přesně za týden se na hřišti konala, respektive bude konat brigáda.

Dnes se konala na našem hřišti brigáda. Cílem brigády bylo připravit díry na sloupy, které budou držet síť za brankami na UMT a pro zatím přikrýt kobercem hlínu okolo UMT. Bohužel terén byl nevyzpytatelný, a tak jsme díry vyvrtali jen do poloviny potřebné hloubky. Druhý cíl brigády jsme splnili.img_20181201_094946.jpg

Náplní příští brigády bude dodělat díry na již zmiňované sloupy a zvednout sloupy na umělé osvětlení. Dalším bodem brigády je rozbourání betonu, který tu zůstal po sloupu umělého osvětlení, který jsme museli sundat.

Práce bude mnoho, proto je potřeba každý člen našeho oddílu, zejména pak statní hráči A-týmu a dorostenci. Vítáme ale samozřejmě pomoc jakéhokoliv člena, popřípadě rodiče malých nadějí.