Divákům je vstup na fotbalová utkání zakázán!

Ministerstvo zdravotnictví ČR minulý týden vydalo nařízení, že fotbalová utkání nesmí navštívit diváci.

Ministerstvo zdravotnictví České republiky vyhlásilo omezení fotbalových utkání, která budou hrána bez diváků.
Žádáme Vás tedy, abyste nenavštěvovali venkovní ani domácí zápasy, naše pořadatelská služba a ani náš oddíl nestojí o zbytečné konflikty – jednoduše – areál je pro širokou veřejnost UZAVŘEN!

Do areálu mají vstup povolený pouze: hráči, realizační týmy (trenéři, asistenti, vedoucí, …), rozhodčí, delegáti, hlavní pořadatel, ostatní pořadatelé
Děkujeme za pochopení a doufáme, že toto nařízení budete akceptovat abychom se co nejdříve mohli na fotbale potkat.

PROHLÁŠENÍ Fotbalové asociace České republiky:

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Vážení,

s ohledem na přijetí vládního mimořádného opatření ze dne 30. září 2020 č. 958 platí následující zvláštní podmínky pro konání fotbalových utkání:

1. Utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí).
  2. Diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě
    1. vnitroareálových restaurací a podobných zařízení,
    2. rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1.
  3. Stejná omezení podle bodů 1 a 2 platí též pro tréninky.

(zkráceno, zdroj FAČR)