Fotbalové slavnosti tento pátek.

Tento pátek se na dvoře pivovaru Staropramen na Smíchově konají fotbalové slavnosti.

Milí přátelé fotbalu

nabízíme vám možnost, jak si zpříjemnit páteční odpoledne a nahradit si okamžiky, kdy nám společná hra byla odepřena.

Ve dvoře Pivovaru Staropramen na Smíchově v pátek 4. června od 15:00 vyroste unikátní fotbalové městečko, kde bude k dispozici spousta fotbalových aktivit pro malé i velké hráče – například rychlost střelby, střelba na přesnost, fotbalová arena, fotbalové šipky a mnoho dalšího

Pro pražské kluby nabízíme exkluzivní soutěž – zástupci týmů, kteří na akci dorazí v týmovém oblečení (alespoň 5 hráčů), mohou pro svůj klub vyhrát sadu míčů PUMA. Do slosování o sadu míčů bude zařazen každý klub, jehož zástupci dorazí a zapojí se do aktivit v časovém rozmezí od 15:00 do 17:00. V případě mládežnických týmů je pro účast v soutěži potřebné, aby se akce účastnil i doprovod starší 18 let.

Všichni příchozí mohou den zakončit společným sledováním zápasu Itálie – ČR na velkoplošné obrazovce.

Více informací zde: