Naše týmy znají soupeře pro další ročník

Ve čtvrtek 27.6.2013 proběhlo rozlosování mistrovských soutěží pro další soutěžní ročník.

balon.jpgA mužstvo se po roce opět vrací do I.B třídy. Mezi jeho soupeře v novém ročníku bude patřit: Sokol Troja, SC Radotín B, FC Přední Kopanina B, FC Zličín B, FK Řeporyje, Gordic Kačerov, Březiněves, AFK Podolí B, Slovan Bohnice, Čechoslovan Chuchle, Stodůlky B, SK Střešovice B a Aritma B.
Starší přípravka: Sparta Krč, Háje, Štěrboholy, SK Zbraslav, Sokol Cholupice, AFK Slivenec,Čechoslovan Chuchle, Čechie Uhříněves, Dolní Měcholupy, Sokol Lipence, FSC Libuš
Mladší přípravka: Čechoslovan Chuchle, TJ Ruzyně, Slavoj Vyšehrad, 1999 Praha, Sokol Řepy, FK Řeporyje, Sokol Bílá Hora, FC Zličín B
Áčko zahájí novou sezónu o víkendu 24. -25.8.2013 se Sokolem Troja na hřišti soupeře. V domácím mistrovském utkání se představí poprvé v sobotu 31.8.2013 od 17.00 proti Radotínu B.
Mladší i starší přípravka začínají o víkendu 7. – 8.9.2013.
Kompletní rozpis pro všechny naše týmy bude zveřejněn později (cca začátkem srpna).

Mladší i starší přípravka začínají o víkendu 7. – 8.9.2013.