Nedělní výsledky.

Tento víkend nebyl moc úspěšný.

article preview

LOCHKOV ZAŽIL ČERNOU NEDĚLI.

Svým prvním vystoupením sezóny nezanechal dorost vůbec dobrý dojem, v sestavě dorostencům sice chybělo 5 hráčů, ale porážka 12:0 ve Kbelích byla velmi zbytečná.

SESTAVA: Moučka – Burian, Košař, Šveda, Novák – Hustopecký (46. Kruliš), Goldin, Schiesser, Tošev – Šimon, Peka

Muži vstoupili do utkání na Bílé Hoře velmi dobře, v 5. minutě jsme po brance Klause Šilhana vedli 1:0. Domácí měli nějaké šance, to však ale platí i o nás, poločas jsme tedy dohráli s jednogólovým vedením.
Ve druhém poločase jsme ze začátku byli pod tlakem domácích. Soupeř náporu využil a v 51. minutě vyrovnal. Pak jsme začali trochu zlobit i my a k vidění byly šance na obou stranách. Bohužel v 70. minutě jsme dostali druhou branku. Poté jsme však domácí zatlačili a dostávali jsme se do šancí, jenže štěstí nestálo na naší straně, brankář domácích svůj tým hodně podržel a chytil pokutový kop.

SESTAVA: Košař – Basovníček (61. Hrabák), Černý, Šilhan, Novák (75. Cyprián) – Floreš (65. Goll) - Peka (75. Šonský), O. Vrabec, Jaroš, Merta – Buček

BRANKY: 1x Šilhan