Jdi na obsah Jdi na menu
 

O víkendu nás čekají dva zápasy!

Lochkovský areál po letní pauze opět ožije. O víkendu uvidíme 2 přáteláky.

article preview

Po letní pauze se opět vrací fotbalové zápasy na naše hřiště. Muži a starší dorost odehrají svá přátelská utkaní na našem hřišti. Zároveň to pro oba týmy je generálka na novou sezónu, jelikož sezóna začíná příští týden.

 

SOBOTA

17:00 MUŽI - FK International Praha 

International Praha je účastníkem pražské 3. třídy, tedy nejnižší pražské soutěže. Náš soupeř je složen převážně z hráčů cizí národnosti. V loňském roce se International umístil v tabulce 3. třídy skupiny C na 4. místě, se ziskem 25 bodů.

 

NEDĚLE

17:00 STARŠÍ DOROST - Spartak Hrdlořezy

Soupeř našeho dorostu je účastníkem pražské 1.B třídy staršího dorostu, tedy stejné soutěže, ve které jsme zařazeni i my. Stejně jako my neměly Hrdlořezy, v loňském ročníku, starší dorost přihlášený do soutěží a měli pouze mladší dorost. Jejich mladší dorost se umístil na druhé příčce 2. třídy skupiny B mladšího dorostu, se ziskem 54 bodů.. Naši hráči taktéž přechází z kategorie mladšího dorostu, kdy skončili na 9. příčce 1. třídy mladšího dorostu, se ziskem 24 bodů. 

 

Doražte podpořit oba naše týmy v jejich generálce na nadcházející sezónu, budeme se na Vás těšit!

 

 

kk