Jdi na obsah Jdi na menu
 

Po Vánoční pauze pokračujeme...

Začínají zápasy zimních turnajů, kterých se účastní naše týmy. 

article preview

PO VÁNOČNÍ PAUZE SE NÁM VRACÍ ZÁPASY

Kromě mladší a starší přípravky pravidelně bude hrát zápasy i mužstvo starších žáků, kteří se účastní zimního turnaje ve Strašnicích.

Jenže tento víkend bude právě tým starších žáků jediný v akci. Mladší přípravka má lichý počet týmů v základní skupině zimní ligy a tento víkend ji los přisoudil volno. Starší přípravka hrát měla, nicméně v průběhu pátku se rozhodlo o odložení zápasu, naše mužstvo totiž zasáhl velký počet hráčů v karanténě z důvodu Covidu-19, máme mezi sebou bohužel i pozitivní hráče a postihly nás i běžné nemoci. Náhradní termín zápasu naší starší přípravky s Povltavskou fotbalovou akademií, je stanoven na středu 26. ledna od 18:00 na naší umělé trávě.

Nicméně i tak na našem hřišti v průběhu sobotního dopoledne uvidíte dva zápasy Zimní ligy, program víkendu je tedy následující:

 

SOBOTA 15.1. – Zimní liga přípravek – O pohár starosty Prahy 5 – Motorlet, Lochkov

11:15, Střešovice U8 – Řepy, Lochkov malá UMT.

12:30, Povltavská FA – Aritma U9, Lochkov malá UMT

 

NEDĚLE 16.1. – Zimní turnaj st. žáků – Memoriál Jaroslava Rašky – Strašnice

11:00, Sokol Lochkov – SK Hostivař, Strašnice UMT.

 

Těšíme se na Vás!

 

 

kk