Pozor! Důležité info, kvůli vyjádření vlády.

Sobotní turnaj je odložen, více v článku.

Po opatřeních po jednání Bezpečnostní rady státu, že se sportovních a jiných akcí nesmí účastnit více než 100 lidí a po vyjádření Fotbalové asociace České republiky, že pořadatelé jsou povinni ohlídat počet maximálně 100 lidí na sportovní akci, jsme se rozhodli odložit náš sobotní turnaj pro mladší přípravky O pohár starosty Městské části Praha - Lochkov. Učinili jsme tak, protože bylo velmi pravděpodobné, že se akce zúčastní více než 100 lidí.
Turnaj byl přesunut na datum: SOBOTA 20. 6. 2020, hrát se bude na travnaté ploše.
Žádná jiná utkání zatím ohrožena a odložena nejsou, pokud se stane, že by se musely odkládat některá utkání, tak se to můžete dozvědět samozřejmě v televizi a rádiu ale také na webových stránkách www.fotbal.cz a nebo na stránkách www.fotbalpraha.cz
Dále pokud chcete mít čerstvé informace, sledujte náš Facebook a webové stránky www.sokollochkov.cz

S víkendovým programem Vás seznámíme během dne.