Pozvánka na sobotní rozlučku mládeže.

V sobotu se koná tradiční rozlučka.

V SOBOTU ČEKÁ NAŠE MLÁDEŽNICKÉ TÝMY, RODIČE DĚTÍ A TRENÉRY ROZLUČKA SE SEZÓNOU.

Po dlouhé pauze, kdy nám pandemie neumožnila dohrát 2 soutěžní ročníky a 3 roky jsme nemohli uspořádat rozlučku, jsme se letos konečně dočkali.

Zveme tedy všechny hráče od mladší přípravky až po mladší dorost a rodiče dětí, aby v sobotu 25.6. dorazili ve 13:30 do našeho areálu.

Máme připraven bohatý program, který odstartuje ve 14:00.

Jídlo a pití je na akci zajištěno, ale pokud budou maminky chtít něco dobrého upéct, uvítáme jakékoliv dobroty.

PROGRAM:

13:30 sraz účastníků

14:00 zápas mladší přípravky mezi sebou

14:30 zápas starší přípravky proti maminkám (pro maminky máme zajištěné dresy, s sebou si vemte sportovní obuv)

15:15 zápas mladší žáci vs. starší žáci

16:00 zápas dorost vs. trenéři + tatínkové

A poté bude následovat volná zábava a odpoledne plné hudby, čímž se tak rozloučíme s letošní sezónou.

Děti si s sebou nezapomenou vzít kopačky, chrániče a dresy, aby si v letošní sezóně naposledy užili fotbalových radovánek.

Budeme se na vás těšit.