Program na další týden letošního ročníku.

Jízdní řád tohoto týdne.

STŘEDA

Začínáme netradičně ve středu 29.9., naši mladší žáci vyráží k utkání do Edenu, kde je na umělce v tréninkovém centru Slavie čeká tamní dívčí tým, výkop v 18:00.

PÁTEK

Další zápas má na programu starší přípravka, ta hraje doma, tradičně, v pátek od 18:00 na naší umělé trávě proti Lipencům.

SOBOTA

Sobota nabídne hned dva souboje. Nejdříve se ve 13:45 představí naši starší žáci, které čeká zápas s Čakovicemi.

Od 16:00 nás tentýž den čeká zápas podzimu - derby s velkým rivalem ze Slivence.

NEDĚLE

Celý týden pak na domácí půdě uzavřou mladší dorostenci, kteří si v neděli od 16:00 budou chtít spravit chuť po nepovedeném utkání s Třeboradicemi.

Program je tedy jasný, těšíme se na vaší návštěvu, budeme potřebovat vaší podporu.