Program tohoto týdne.

Program na velmi netradiční týden - zápasy se z rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví hrají bez diváků!

PROGRAM TOHOTO TÝDNE:

STŘEDA

18:00 SK Slavia Praha fotbal – dívky : MLADŠÍ ŽÁCI, Slavia Praha UMT

ČTVRTEK

17:00 TJ Sokol Nebušice : STARŠÍ PŘÍPRAVKA, Nebušice T

17:00 TJ Sokol Nebušice : MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, Nebušice T

PÁTEK
18:00 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA : TJ Sokol Lipence, Lochkov malá UMT

14:00 STARŠÍ PŘÍPRAVKA : Běchovičtí sršni, Lochkov malá UMT
16:00 MUŽI : TJ AFK Slivenec „B“, Lochkov T

NEDĚLE
14:30 FC Tempo Praha : DOROST, Tempo UMT
16:00 STARŠÍ ŽÁCI: FK Újezd nad Lesy, Lochkov T

Bohužel, za normálních okolností bychom Vás zvali k návštěvě výše zmíněných zápasů, jenže Ministerstvo zdravotnictví České republiky vyhlásilo omezení fotbalových utkání, která budou hrána bez diváků.
Žádáme Vás tedy, abyste nenavštěvovali venkovní ani domácí zápasy, naše pořadatelská služba a ani náš oddíl nestojí o zbytečné konflikty – jednoduše – areál je pro širokou veřejnost UZAVŘEN! Do areálu mají vstup povolený pouze: hráči, realizační týmy (trenéři, asistenti, vedoucí, …), rozhodčí, delegáti, hlavní pořadatel, ostatní pořadatelé
Děkujeme za pochopení a doufáme, že toto nařízení budete akceptovat abychom se co nejdříve mohli na fotbale potkat.

PROHLÁŠENÍ Fotbalové asociace České republiky:

JUDr. Jan Pauly, generální sekretář FAČR

Vážení,

s ohledem na přijetí vládního mimořádného opatření ze dne 30. září 2020 č. 958 platí následující zvláštní podmínky pro konání fotbalových utkání:

1. Utkání se účastní nejvýše 130 osob (hráči, rozhodčí a osoby zabezpečující organizační a technické zázemí).
  2. Diváci mají zakázáno se fotbalových utkání účastnit; to platí i v případě
    1. vnitroareálových restaurací a podobných zařízení,
    2. rodičů, kteří neplní některou z funkcí podle bodu 1.
  3. Stejná omezení podle bodů 1 a 2 platí též pro tréninky.

(zkráceno, zdroj FAČR)