Rozlučka se sezónou 2017/2018

Jako tradičně jsme se v Lochkově loučili se sezonou.

První zápas hrála mladší přípravka proti maminkám. Ty podaly obětavý výkon a těně prohrály s přípravkou 5:4, tak snad děti dostaly večeři :). Druhý zápas hrála starší přípravka s mladšími žáky, žáci nakonec vyhráli 7:4. I dorost se v neděli předvedl, ale v mistrovském utkání se Smíchovem, dorost prohrál nakonec 5:3.

Zábava poté pokračovala, a jako tradičně se rozlučka povedla a my děkujeme všem hráčům za dobré výkony a reprezentaci našeho fotbalového oddílu ve všech zápasech.

Děkujeme taky fanouškům za skvělou sezónu, ale fotbal se v Lochkově bude hrát ještě 9.6. a budou o opět dorostenci, tentokráte proti Junioru Praha. O týden později, tedy 16.6. se v Lochkovském parku budou konat Lochkovské slavnosti od 13:00, tak se na Vás těšíme. O den později má ještě předpřípravka turnaj v Radotíně, takže sezona ještě nekončí.