Jdi na obsah Jdi na menu
 

Seznam soupeřů ve skupinách našich týmů

SEZNAM SOUPEŘŮ VŠECH TÝMŮ 

TJ SOKOL LOCHKOV

 

MUŽI:

M-2/A 

2. třída skupina A

  1. Sokol Lochkov

  2. FK Řeporyje "B" 

  3. SK Střešovice "C" 

  4. TJ AFK Slivenec "B" 

  5. TJ Točná

  6. TJ Sokol Bílá Hora

  7. SK Čechie Smíchov "B" 

  8. SK Sparta Krč

  9. FK Košíře

  10. SK Modřany "B" 

  11. TJ Slavoj Suchdol

  12. TJ Sokol Lipence "B" 

 

STARŠÍ ŽÁCI:

SŽ-2/C

2. třída skupina C

  1. Sokol Lochkov

  2. FK Admira Praha

  3. FK Loko Vltavín

  4. FK Řeporyje

  5. SC Olympia Radotín

  6. SK Nusle

  7. SK Třeboradice

  8. Tělocvičná jednota Sokol Troja

  9. TJ Sokol Nebušice 

  10. TJ Sokol Řepy

 

MLADŠÍ ŽÁCI:

MŽ-2/A

2. třída skupina A 

  1. Sokol Lochkov

  2. Fotbalová akademie Praha 

  3. Fotbalová akademie Alexe Zbura "B" 

  4. SK Ďáblice "C" 

  5. SK Uhelné sklady Praha

  6. Sportovní klub Zbraslav "B" 

  7. TJ AFK Slivenec

  8. TJ AVIA Čakovice

  9. Tělovýchovná jednota Březiněves

  10. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice

  11. TJ Sokol Stodůlky "C" 

 

STARŠÍ PŘÍPRAVKA:

G3K 2009/10 (1HP)

  1. Sokol Lochkov 

  2. SC Olympia Radotín

  3. SK Třeboradice

  4. Sportovní klub Zbraslav 

  5. Tělocvičná jednota Sokol Troja 

  6. Tělovýchovná jednota Ruzyně

  7. Tělovýchovná jednota Slovan Bohnice 

  8. TJ Sokol Nebušice 

  9. TJ Sokol Lipence 

  10. TJ Sokol Bílá Hora 

 

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA:

H3J 2011/12 (1HP)

  1. Sokol Lochkov 

  2. Eugen Link football academy s.r.o.

  3. SC Olympia Radotín 

  4. SK Újezd Praha 4

  5. Spartak Kbely

  6. Sportovní klub Zbraslav 

  7. Sportovní klub Modřany 

  8. TJ Sokol Cholupice 

  9. TJ Sokol Lipence

  10. TJ Sokol Královice

 

MLADŠÍ DOROST 

(ve sdružení s TJ AFK Slivenec):

MD-1/A

1.třída MLD

  1. TJ AFK Slivenec (Lochkov) 

  2. Fotbalová akademie Praha

  3. Běchovičtí sršni

  4. Deutscher fussball club Prag

  5. SC Olympia Radotín

  6. SC Xaverov Horní Počernice

  7. Spartak Hrdlořezy

  8. Spartak Kbely

  9. Sportovní klub Dolní Chabry

  10. Tělovýchovná jednota Junior Praha