Sezónu jsme v sobotu zakončili rozlučkou

Jako již tradičně, na závěr sezóny jsme uspořádali rozlučku našich mládežnických týmů.

V SOBOTU JSME SE ROZLOUČILI SE SEZÓNOU 2022/2023

Sobotní odpoledne v našem areálu patřilo tradiční rozlučce mládeže. Program byl sice podobný jako obvykle, ale jistě si jej všichni užili a zaslouženě oslavili konec uplynulé sezóny.

První otevřel program zápas dvou namixovaných týmů mladších a starších žáků.

Následně se pak představili mladší dorostenci proti výběru složenému z trenérů, tatínků a hráčů A-týmu.

Poslední se pak představil spojený tým našich přípravek proti svým maminkám a sourozencům. Soupeř naší přípravky pak v průběhu zápasů dostal jednu posilu ;-), té se podařilo zápas zdramatizovat, ale ani snad po třinácté, nebo po kolikáté se tento zápas hrál :-), si přípravka nenechala vítězství vzít.

Poté už následovala volná zábava, hudba a pohoštění.

Naše tradiční rozlučka se povedla i letos, všichni si sobotní odpoledne užili a teď už nás čeká pauza a po prázdninách jedeme zase znovu.

Těšíme se na Vás v nové sezóně!

FOTO V GALERII: https://www.sokollochkov.cz/fotoalbum/fotogalerie---mladez/rozlucka-mladeze-17.6.2023/