Shrnutí uplynulého víkendu.

V uplynulém víkendu jsme viděli 2 zápasy, zde jsou jejich výsledky.

O víkendu jsme v Lochkově viděli hned dvě utkání.

Nejprve se hrálo v sobotu, muži měli za soupeře nedaleký Třebotov. Po prvním poločase jsme vedli 2:0, jenže hostům se v druhém dějství povedlo vyrovnat na 2:2, druhá branka padla v poslední minutě.

LOCHKOV – TŘEBOTOV 2:2

BRANKY: Buček, Šimon
SESTAVA
1. Poločas ; J. Vrabec – Basovníček, Vecko (Suchánek), Šveda, Merta – Sobotka, Dukát, O. Vrabec, Šilhan – Buček, Šimon

2. Poločas ; J. Vrabec – Cyprián, Černý, Eder, Košař – Peka, Dukát (Buček), O. Vrabec (Dubský), Šilhan (Basovníček) – Goldin, Suchánek

V neděli se v Lochkově poprvé letos představili starší žáci, soupeřem jim byl tým z Nuslí. Nusle naši hoši moc dobře znají, v sezóně s nimi hráli 2. kolo v anulované sezóně, v areálu na Děkance jsme ale prohráli 5:0. Právě nedělní soupeř vedl tabulku o 6 bodu, před našimi staršími žáky. Nusle byly především v prvním poločase lepší, naše hra se zlepšila v druhé části zápasu, nakonec naši žáci prohráli 4:6

LOCHKOV – NUSLE 4:6

BRANKY: Růžička1x, Tošev 1x, Halbich 2x
SESTAVA: Burian – Kruliš, Hájek, Mašek, Port, Scháněl, Vecko, Hustopecký, Halbich, Tošev, Sedláček, Marek, Schiesser, Růžička