Stavba sportovního areálu.

Už finišujeme.

už jen koupit nová turfy Jak si nelze nevšimnout, v Lochkově budujeme multifunkční sportovní      areál, již je položený koberec umělé trávy i víceúčelové hřiště. Ve fotogalerii se můžete podívat, jak stavba pokračuje. Povrchy hřišť vypadají velice kvalitně. Zvolený povrch bez granulátu na tréninkovém hříšti bude první v Praze, možná i v ČR na kterém se budou hrát zápasy přípravek.

zde bližší informace k povrchu:http://www.sportovni-stavby.cz/sportovni-povrchy/xl-turf.htm

Ještě letos nám zbývá dodělat osvětlení. Stožáry jsou objednány, LED reflektory již máme nakoupeny.

Příští rok se areál oplotí a dodělají se terénní úpravy kolem hřišť. Na víćeúčelovém hříšti vyroste odpalová stěna na tenis. Vše záleží na získání dotací z magistrátu hl.města Prahy.

Děkujeme tak rodičům, členům a hráčům za finanční podporu k nákupu LED reflektorů. Poděkování za realizaci patří naší městské části Praha - Lochkov  a magistrátu hl.m. Prahy.