TJ Sokol Lochkov má nový znak

Od letošního roku, patří mezi symboly klubu nový znak!

TJ SOKOL LOCHKOV MÁ NOVÝ ZNAK!

Lochkovští fotbalisté vstupují do roku 2022 s novou, velmi výraznou změnou. Po diskuzi jsme z několika návrhů vybrali nový znak, který je nedílnou součástí prezentace našeho klubu. Stávající vlajku, jsme po dlouhá léta používali zároveň jako znak.
Současná vlajka má složitou grafiku a skládá se z několika barev, bylo obtížné ji používat, jak v elektronické podobě, tak i na dresy, trika apod.
Znak vychází z naší vlajky. Zachovaly se pruhy zelené a bílé barvy. Jako na vlajce, se uprostřed nachází fotbalový míč a okolo je název našeho klubu, společně s rokem založení.

Co k nové změně řekl předseda klubu Tomáš Novák:
Po dlouhém procesu návrhů a připomínek uvnitř naší organizace jsme schválili nový znak. Bude vedle naší tradiční vlajky novým symbolem klubu.
Výsledná podoba reflektuje zadání, které bylo ve zjednodušení grafiky a počtu barev.
Barvy ve znaku jsou samozřejmě zelenobílé. Doufáme, že se fanouškům bude nový znak líbit!

nove-logo.jpg