Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj starší přípravky Chýně

V neděli jsme se zúčastnili turnaje v Chýni. V prvním zápase jsme porazili domácí Chýni. V dalším zápase jsme těsně prohráli s Ruzyní 2:1 po perfektním výkonu. Ve třetím zápase jsme bohužel jen remizovali po vlastní brance 2:2. Posledním soupeřem nám byli silné Hostivice na, které jsme nestačili a prohráli 0:6. V semifinále jsme znovu narazili na Hostivice. V zápase jsme už prohrávali 2:0, ale kluci zabojovali a vyrovnali jsme do poločasu na 2:2, jenže ve druhé půli jsme udělali nějaké chyby a po prohře jsme si mohly zahrát jen o 3.místo. V posledním souboji jsme rychle vedli a nedávali soupeři moc šancí. Bohužel jsme si opět dali vlastní gól, po němž jsme se už nedokázali zvednout a nakonec prohráli. I tak jsme odehráli dobrý turnaj, kde kluci podali velmi dobrý výkon, nejlepší hráč byl tentokrát Samba.

Sestava : Karel K. / David – Míra, Petr, Karel P., Honzík a Samba