Úspěšný víkend je za námi.

Výsledky uplynulého víkendu

První velký zelenobílý víkend je za námi!

Lochkovský docela úspěšný víkend začal zápasem mladšího dorostu (sdruženého se Slivencem) na hřišti Slivence, kde dorostenci hostili TJ Junior Praha, deklasovali ho po dobrém výkonu 4:0

Pak následoval zápas mladší přípravky proti Eugen Link football academy, ten nejmladší potěr prohrál, ale zapříčinilo to nasazení starších hráčů hostí (minimálně nebyli v ZoU), po bojovném výkonu byl výsledek 8:12 pro hosty.

Starší přípravka týmu Slovanu Bohnice nedala vůbec žádnou šanci a s přehledem zvítězila 17:3.

Na závěr soboty muži hráli proti tradičnímu soupeři z Modřan, byť jsme vedli 1:0 po prvním poločase, nakonec jsme prohráli 2:1.

Vítězná neděle začala zápasem mladších žáků s Čakovicemi, konečný výsledek byl 2:0 v náš prospěch.

Starší žáci hráli první derby sezóny, soupeřem jim byl Radotín, po bezbrankovém poločase jej rozstříleli 4:0.