V našem areálu probíhá rekonstrukce hřiště.

Aktuálně probíhá rekonstrukce hřiště. Na trávník platí přísný zákaz vstupu i pro členy našeho klubu.

V NAŠEM AREÁLU NYNÍ PROBÍHÁ REKONSTRUKCE HRACÍ PLOCHY

V našem areálu je velký pohyb i po skončení sezóny. Aktuálně probíhá rekonstrukce hrací plochy.

V první fázi byly odstraněny staré železné brány, které byly součástí našeho hřiště po dlouhá léta.

Nyní již probíhá prořezání, zapískování a dosetí trávníku, které provádí společnost Eurogreen.

Nakonec pak dojde k usazení nových hliníkových branek, které ozdobí naší parádní hrací plochu. Zároveň také bude dokončena renovace střídaček, kdy dojde k úpravě její podlahy a zlepší se jejich údržba.

Rekonstrukce by nemohla proběhnout bez výrazné podpory Úřadu městské části Praha – Lochkov, který uhradil podstatnou většinu nákladů spojených s pracemi. Touto cestou děkujeme.

Až do odvolání tedy v tuto chvíli platí přísný zákaz vstupu na hrací plochu i pro hráče a členy našeho fotbalového klubu. Investice do rekonstrukce nebyla nízká a případné poškození a náhrada škody by byla vymáhána všemi možnými cestami.

Děkujeme za pochopení.

FOTO V GALERII: https://www.sokollochkov.cz/fotoalbum/fotogalerie---areal/rekonstrukce-hraci-plochy---leto-2023/