V sobotu 20. 6. se v Lochkově konal turnaj.

V sobotu se v Lochkově konal turnaj mladších přípravek.

V SOBOTU 20. 6. SE V LOCHKOVĚ KONAL TURNAJ

V sobotu 20. 6. se konal v Lochkově turnaj O pohár starosty městské části Praha – Lochkov, za účasti týmů Slivence, Lipenců, Ruzyně a domácího Lochkova.

Městskou část zastupoval na akci starosta Lochkova Ing. Jiří Rendl.

Hrálo se systémem „každý s každým“ jednokolově. Jedno utkání trvalo 2x 15 minut.

Po slavnostním zahájení, při kterém, společně s předsedou klubu Tomášem Novákem a Karlem Košařem, přivítal pan starosta Rendl všechny týmy a diváky, potom začaly jednotlivé zápasy.

V úvodním kole se na hřišti A představil domácí tým Sokol Lochkov proti Lipencům, utkání skončilo remízou 3:3.

Asi nejpřekvapivější výsledek turnaje, byl v prvním kole na hřišti B, kde si Slivenec hladce poradil s Ruzyní 8:2.

Do druhého kola opět nastoupili hráči Lochkova na hřišti A, tentokráte proti Ruzyni, pravděpodobně výsledek prvního zápasu Ruzyně nás uspal a do utkání jsme šli jako již do předem vyhraného, ovšem soupeř předvedl svou sílu a uštědřil nám debakl 7:1.

Na druhé hrací ploše opět dominoval tým Slivence, pěknou hrou se prezentoval i proti Lipencům a zvítězil vysoko 8:1.

Třetí kolo na hřišti A bylo ve znamení zápasu Ruzyně a Lipenců. Ruzyně ve třetím kole opět dominovala jako v zápase s Lochkovem a došla si pro vítězství 11:3.

Na hřišti B se odehrálo „velké derby“ Lochkov – Slivenec, naši hráči, kteří byli sami hrubě nespokojeni se svým výkonem v minulém utkání a po promluvě od trenérů v kabině se odhodlali k nejlepšímu výkonu v turnaji a Slivenec hodně pozlobili. Hrál se tvrdý, ale nikoliv zákeřný fotbal, jenže některé laciné góly v naší síti dopomohly fotbalovějšímu soupeři ze Slivence k vítězství 9:6.

Nakonec došlo na slavnostní vyhlášení, nejprve se vyhlašovaly individuální ceny, vybírali se nejlepší hráči, respektive hráčky z každého týmu. Hráče vybírala „komise“ ze všech tří rozhodčích, tedy Michala Drahoty, Mirka Vrby a Davida Basovníčka (rozhodčím také patří velký dík).

Za AFK Slivenec byl vybrán Filip Vít, za TJ Ruzyně Matěj Veselý, za Sokol Lipence Emil Pešata a za Sokol Lochkov Marika Burianová.

VÝSLEDKY JEDNOTLIVÝCH ZÁPASŮ:

1. KOLO

Lochkov – Lipence 3:3

Slivenec – Ruzyně 8:2

2. KOLO

Ruzyně – Lochkov 7:1

Lipence – Slivenec 1:8

3. KOLO

Ruzyně – Lipence 11:3

Lochkov – Slivenec 6:9

TABULKA TURNAJE

TÝM

SKÓRE

TJ AFK Slivenec

9

Tělovýchovná jednota Ruzyně

6

Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov

4

Tělovýchovná jednota Sokol Lipence z. s.

1

Ještě bychom chtěli poděkovat Radkovi Krulišovi, který se nám postaral o muziku, místnímu sboru hasičů za zapůjčení stanů a Františkovi Kauckému za fotodokumentaci turnaje.

Děkujeme týmům za účast, divákům za podporu a příští rok naviděnou!

FOTO V GALERII