V sobotu se v našem areálu koná turnaj.

O pohár starosty MČ Praha - Lochkov, 2. ročník.

TUTO SOBOTU SE V LOCHKOVĚ HRAJE O POHÁR STAROSTY MČ PRAHA – LOCHKOV

V sobotu dopoledne se v našem areálu uskuteční druhý ročník turnaje O pohár starosty Městské části Praha – Lochkov. Letos pro kategorii starších přípravek.

Jako v minulém ročníku, který se odehrál v roce 2020, jelikož v roce 2021 nám covid znemožnil akci pořádat, se turnaje zúčastní 4 družstva. Pořádající Sokol Lochkov, dále Slivenec, Lipence a Řeporyje.

Minulým vítězem se stalo družstvo Slivence, druhou příčku obsadila Ruzyně, třetí se umístil domácí Lochkov a poslední pozici obsadily Lipence. Řeporyje se tak našeho turnaje zúčastní poprvé.

Hrát se bude systémem „každý s každým“ jednokolově. Souběžně se budou hrát 2 utkání na 2 hřištích. Jeden zápas bude trvat 2x 17 minut. Dohromady uvidíme tedy 6 utkání.

Slavnostní zahájení je naplánováno na 10:50. V 11:00 začne první kolo zápasů a ve 13:15 dojde na slavnostní vyhlášení.

ROZPIS ZÁPASŮ:

11:00    1. kolo                Lochkov – Slivenec
11:00    1. kolo                Lipence – Řeporyje

11:45    2. kolo                Slivenec – Lipence
11:45    2. kolo                Řeporyje – Lochkov

12:30    3. kolo                Lochkov – Lipence
12:30    3. kolo                Slivenec – Řeporyje

Přijďte si užít do našeho areálu krásný letní sportovní den. V 15:00 totiž na turnaj naváže utkání starších žáků s Březiněvsí, takže se máte na co těšit.