V sobotu uspořádáme třetí ročník turnaje přípravek.

V našem areálu se opět bude hrát O pohár starosty Lochkova.

LOCHKOV USPOŘÁDÁ V SOBOTU JIŽ TŘETÍ ROČNÍK TURNAJE PŘÍPRAVEK

Již potřetí se sejde najednou spoustu dětí na našem hřišti, k příležitosti turnaje O pohár starosty MČ Praha – Lochkov.

Letos však v jiném formátu, než dosud. V akci budou pouze 3 kluby, ovšem všichni postaví 2 týmy, tudíž v turnaji bude bojovat celkem 6 družstev.

Hrát se bude formátem „každý s každým“ s výjimkou, že se nepotkají týmy ze stejného klubu. Všechny týmy tak odehrají 4 zápasy. Dohromady bude tedy k vidění 12 zápasů na dvou hřištích. Jeden zápas bude trvat 2x 15 minut.

Turnaje se, společně s domácím Lochkovem, zúčastní AFK Slivenec a FK Řeporyje.

Slavnostní zahájení je naplánováno na 9:50, výkop prvních zápasů pak v 10:00. Vyhlášení turnaje by mělo proběhnout ve 14:00.

Sobotní turnaj je poslední akcí před prázdninami. Doražte tedy podpořit, nejen naše hráče, a strávit tak příjemné dopoledne v našem areálu.

Budeme se na Vás těšit!