Víkend je za námi

Výsledky uplynulého víkendu.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ

Již ve čtvrtek hrála své utkání starší přípravka, v Třeboradicích se hrálo velmi pohledné utkání, které tým v zelených dresech zvládl vyhrát 9:5.

TŘEBORADICE - LOCHKOV 5:9

Sobotní program se otevřel v 9:00 ráno v Troji, domácí jsou na posledním místě tabulky a naši starší žáci je deklasovali 15:0, tím se posunuli na 2. místo tabulky a jsou tak žhavým kandidátem na postup do vyšší soutěže.

TROJA - LOCHKOV 0:15

Odpoledne měli na programu zápas muži v Suchdole. Lochkovu se relativně daří, jenže Suchdolu ještě víc a domácí nás vyprovodili výpraskem 6:0.

SUCHDOL - LOCHKOV 6:0

Nedělní program začal v pravé poledne v Královicích, tam přijela mladší přípravka, jenže nestačila na silnějšího soupeře, přestože vedla, prohrála 18:2.

KRÁLOVICE - LOCHKOV 18:2

Poslední utkání víkendu hráli mladší žáci na domácí půdě proti Zbraslavi, jenže bohužel se nepotvrdilo "to nejlepší na konec" :) a žáci smolně prohráli opět o gól jako ve Slivenci, tentokráte však 3:4.

LOCHKOV - ZBRASLAV 3:4

Na příští víkend Vás pozveme, těšíme se na Vás a díky za podporu.