Víkendová porce je za námi.

Výsledky lochkovských týmů.

img_20190914_102704.jpgDruhá porce zápasů v nové sezóně je za námi a Lochkov v ní vybojoval 4 body.

O něco méně úspěšný víkend začal již v pátek zápasem mladší přípravky na půdě Újezdu Praha 4, nejmladší potěr bojoval ale prohrál 13:9.

Hned v sobotu ráno se hrály 2 zápasy, nejprve mladší žáci povzbuzení výhrou v 1. kole jeli na Barrandov, kde hraje své zápasy FAAZ, Lochkov prohrál 6:3 ale nemá se za co stydět.

Druhý ranní sobotní match sehrála starší přípravka a postarala se tak o jedinou výhru víkendu, když na Bílé Hoře zvítězila 12:5.

Pak odpoledne odehráli muži utkání na horké půdě Točné, kde se hrálo bez branek, tedy 0:0.

V neděli byl na programu nejdřív zápas dorostu (Lochkov/Slivenec), v Dolních Chabrech, dorostenci však nenavázali na první kolo a prohráli 4:0.

Pak starší žáci hráli na Děkance, kde má hřiště tým SK Nusle, Lochkov podlehl 5:0.

NA PŘÍŠTÍ VÍKEND VÁS POZVEME BĚHEM TÝDNE.