Výsledkový servis minulého víkendu.

Další víkend je za námi.

VÝSLEDKOVÝ SERVIS UPLYNULÉHO VÍKENDU

AFK Podolí – STARŠÍ ŽÁCI 1:4

• Starší žáci navázali na výkony z předchozích zápasů a zaslouženě zvítězili na půdě Podolí

Sokol Lysolaje vs. STARŠÍ PŘÍPRAVKA 1:25

• Nejmladší tým lochkovských barev dokázal po dvou kolech bez bodu zvítězit v Lysolajích, nutno podotknout že soupeř byl mladší a ne tak fotbalový

MUŽI vs. Sokol Lipence 7:2

• Náš tradiční soupeř přijel do Lochkova oslabený, nicméně zejména v závěru prvního poločasu nám dost zatopil, Lochkov ale potvrdil svou domácí neporazitelnost a ukončil tak krásně sobotní vítězné odpoledne.

NEDĚLE

Fotbalová akademie Praha vs. MLADŠÍ ŽÁCI 13:1

• Mladším žákům se i přes celkem slušné výkony nedaří vyhrát, neděli soupeř že Střížkova byl nad jejich síly.

TJ SK Satalice vs. MLADŠÍ DOROST 0:3

• Dorost stále nepoznal v soutěži chuť porážky, a stejně jako starší žáci, pokud vyhrají dohrávku  prvního kola příští týden, posunou se na první příčku v tabulce!

Máme za sebou vcelku úspěšný víkend, divákům děkujeme za podporu, na příští týden vás pozveme.