Výsledkový servis zimní ligy starších přípravek

Výsledky 4. kola skupinové fáze a pozvánka na 5. kolo.

Je za námi předposlední kolo Zimní ligy starších přípravek. Na naší umělé trávě se v sobotu hrálo pouze jedno utkání a to našeho celku proti Chotči.

Zápas dopadl 18:1 v náš prospěch a tím jsme si zajistili účast ve skupině „o titul“, tedy ve skupině o 1. – 6. místo. Výsledek utkání ale naprosto neodpovídá průběhu utkání, byli jsme lepším celkem, ale utkání obecně přinášelo krásné fotbalové momenty, Choteč měla co nabídnout ale měli smůlu a naše obrana v utkání odvedla špičkovou práci.

Dohrávku 4. kola nabídlo úterý. Pod umělým osvětlením sehráli svůj zápas Dobříč a Vyšehrad.

Dobříč bojuje s Lochkovem o 1. místo, proto si nesměla dovolit zaváhat, to se ovšem nestalo, ale zápas byl velmi dramatický, především v závěru. Dobříč vedla 4:0, Vyšehrad snížil ale hned na to přišla odpověď druhého celku skupiny B a stav utkání byl 6:1. Jenže v posledních 6 minutách Vyšehrad snížil na rozdíl jediné branky. Minutu před koncem mohlo být dokonce vyrovnáno ale nestalo se tak a Dobříč je Lochkovu v závěsu po vítězství 6:5.

6. Střešovice 1911 4 0 0 4 19:49 0

Poslední zápasy skupinové fáze, to je program této soboty, pojďte podpořit naše mladé naděje v boji o 1. příčku tabulky skupiny B.