Výsledky uplynulého víkendu a program na další týden

Výsledky a pozvánka na další týden.

VÝSLEDKY ZÁPASŮ A PROGRAM NA DALŠÍ VÍKEND

VÝSLEDKY TOHOTO TÝDNE:

SOBOTA 23.4.

Radotín – ST. PŘÍPRAVKA 2:5

Ďáblice B – ML. ŽÁCI 3:3

NEDĚLE 24.4.

Dolní Chabry – ST. ŽÁCI 2:4

Troja – ML. DOROST -:- /neodehráno z důvodu nezpůsobilé hrací plochy/

Košíře – MUŽI 1:2

PROGRAM NA DALŠÍ TÝDEN:

PÁTEK 29.4.

18:30 ST. PŘÍPRAVKA – Sokol Lysolaje, Lochkov malá UMT

• Přípravka bude chtít na domácí půdě navázat na velmi vydařené vítězné „derby“ s Radotínem, kdy předvedli naši mládežníci nejlepší výkon sezóny

SOBOTA 30.4.

13:15 ST. ŽÁCI – AFK Slavoj Podolí, Lochkov T.

• Starší žáci v netradiční čas hostí soupeře ze středu tabulky. Prezentují se skvělým fotbalem a to je ta nejlepší pozvánka na jejich utkání.

15:30 ML. DOROST – TJ SK Satalice, Lochkov T.

• Vrchol dne přijde v sobotu netradičně už v 15:30, protože od 17:00 pořádají hasiči v lochkovském parku Pálení čarodějnic. Dorostenci své poslední utkání nesehráli kvůli podmáčenému hřišti, proto se budou snažit svůj hlad po fotbale zahnat vítězstvím nad sobotním soupeřem.

NEDĚLE 01.05.

17:00 ML. ŽÁCI – Fotbalová akademie Praha, Lochkov T.

• Sváteční den v našem areálu přinese utkání mladších žáků proti FA Praha. Naše kluky nečeká vůbec nic jednoduchého, přijede 2. tým tabulky a žáci budou potřebovat vaší podporu.

17:00 Sokol Lipence B – MUŽI

• A-tým potřebuje body jako sůl, abychom prožili klidné jaro a mohli tak hrát s naprostým klidem. Týmu bude navazovat na bojovný výkon s Košířemi, který skončil vítězstvím 1:2.

Těšíme se na Vás!