Výsledky úspěšného týdne a pozvánka na následující zápasy.

Výsledky a pozvánka.

PŘEDCHOZÍ VÝSLEDKY A POZVÁNKA NA DALŠÍ TÝDEN

PŘEDCHOZÍ VÝSLEDKY

Pátek 7.10., MPŘ – Nebušice 17:15

• Nejmladší naděje dokázaly vyhrát poměrně těsným rozdílem a každým zápasem je vidět zlepšení.

Pátek 7.10., SPŘ – Nebušice 4:7

• Jen velmi těžko naši hráči kousali prohru, protože zahodili obrovské množství šancí a na výhru jistě měli. Nicméně všechny nás těší skvělý výkon obou týmů, který přinesl pohledný zápas.

Sobota 8.10., STŽ – Střešovice C 2:2

• Oslabení starší žáci dokázali s těžkým soupeřem uhrát remízu po dobrém výkonu, když vyrovnávací branku vstřelili až 3 minuty před koncem zápasu.

Sobota 8.10., MUŽI – Slivenec B 5:3

• A-tým s bouřlivou podporou měl větší touhu a chuť vyhrát. I přes oslabenou sestavu byl rychlejším a fotbalovějším týmem. Přestože druhý poločas byl slabší, dokázali naši borci vyhrát derby 5:3.

Neděle 9.10., Slivenec – MLŽ 2:8

• Druhé derby tohoto víkendu přineslo dramatickou první půli. Náš tým v 1. minutě derby dokonce prohrával, ale ve druhé půli naši rozjeli gólostroj a došli si pro vysoké vítězství.

Neděle 9.10., MLD – Dolní Chabry 0:2

• Dorostenci i přes dobrý výkon bohužel prohráli s vedoucím týmem tabulky. Nicméně se v neděli hrál velmi pěkný fotbal a naši kluci mohli odcházet se vztyčenou hlavou.

Úterý 11.10., Kolovraty – MLD 3:1

• Dorostenci v nabitém programu hráli podruhé za 3 dny. Někteří hráči dokonce potřetí za 4 dny. V atmosféře velkého fotbalu od 20:00 na umělé trávě v Horních Měcholupech. Bohužel prohráli.