Jdi na obsah Jdi na menu
 

Z Lochkova do reprezentace.

article preview

 

 

Lochkovský fotbal stoupá nahoru již dlouhou dobu a křivce, která stoupá nahoru výrazně pomohlo, že se v našem klubu obnovila před deseti lety mládež. Výsledek tohoto počínání se tento týden výrazně projevil

Tím hráčem je Hynek Hruška, hráč, který patří k první generace „nové mládeže“ v Lochkově. V našem dresu odehrál 3 roky, následně se přesunul do Bohemians Praha 1905, prošel i Slavií a dnes působí v klubu AC Sparta Praha, tudíž prošel 3 pražské nejlepší kluby. Tento týden nastoupil do obou utkání reprezentace U16 proti Slovensku a má tak na kontě již 133 minut za 2 zápasy.

Report utkání: https://repre.fotbal.cz/u16-druhy-zapas-druha-vyhra-cesko-slovensko-2-0/a11365

 img_7933.jpg                                                                      153875214405xvo-krusina-550x500stred.png                                                                       min.jpeg            

 „Hynku, hodně štěstí do budoucna a mnoho fotbalových úspěchů!“

(H. Hruška - v repre č.20)

Tento týden se také do výběru PFS dostali Jan Drahota (výběr U10) a Lukáš Pěknic (výběr U11), oba dva hráči naší starší přípravky – svěřenci Davida Basovníčka a Michala Drahoty. Nejsou ale první, kdo se dostal z našeho klubu do takového výběru, v minulosti jsme vás informovali o dalších hráčích, kteří bojovali za barvy našeho svazu.

kk