Jdi na obsah Jdi na menu
 

Život v našem areálu se pomalu rozbíhá.

Ohlédnutí za uplynulým týdnem a pozvánka na víkend. 

article preview
Uplynulý týden nám nachystal dvě fotbalové akce.
Nejprve ve středu hráli mladší žáci proti Povltavské fotbalové akademii, dvakrát jsme vedli a po vyrovnaném prvním poločase jsme bohužel inkasovali v tom druhém tři branky a prohráli jsme 2:5.
V sobotu bylo hřiště plné dětí. Hráli jsme na dvě hřiště proti Sokolu Lipence. Na hřišti byli hráči ročníků 2010, 11, 12 a 13, rozdělení byli na dva týmy - starší a mladší. Ti mladší nejspíše vyhráli, ti starší pravděpodobně prohráli, to ovšem nebylo vůbec důležité. Naši hráči ovšem podali výborný výkon co se týče fyzických sil, obě naše družstva totiž měla minimum hráčů na střídání. Starší měli na střídání pouze jednoho hráče a mladší dva hráče, ovšem aby si někteří lepší hráči vyzkoušeli náročnější fotbal, mladší hráli poslední čtvrtinu bez střídání, soupeři děkujeme za zápas.
 
A teď už do tohoto týdne.
Ve středu nás čekají dvě utkání, současně od 17:30 se představí starší přípravka a mladší žáci, v obou případech je soupeř 1. FC Barrandov.
V sobotu nás čeká od 17:00 utkání mužů proti týmu Třebotova.
V neděli od 17:00 budou hrát přátelák proti SK Nusle.
 
Všechny zápasy se hrají V LOCHKOVĚ.
 
Těšíme se na Vás!
 
kk