FotoŠkoda Cup - 5. a 6.kolo

5.kolo

Nusle - Jesenice 1:5 (0:3), Lipence - Vykáň 2:4 (1:2), Tempo - Dolní Břežany 3:0 (kontumace), Modřany - Hostivař 2:1 (0:), Troja - Hradištko 4:1 (2:0), Dolní Měcholupy - Kačerov 0:3 (0:1), Zbraslav - Vršovice 0:2 (0:2), Lochkov - Jílové - dohrávka 16.2.2012 od 18.30

6.kolo

Hradištko - Dolní Měcholupy 2:3 (1:1), Hostivař - Troja 4:1 (2:1), Vršovice - Kačerov 1:6 (0:2), Zbraslav - Modřany 2:5 (2:3), Jílové - Lipence 4:0 (1:0), Jesenice - Lochkov 4:1 (1:0), Dolní Břežany - Vykáň 0:8 (0:6), Tempo - Nusle 7:2 (3:1)

6.kolo - slavie-jesenice.jpgLochkov prohrál s Jesenicí 4:1

Ve velkém mrazu odehrál Lochkov další zápas turnaje na Kačerově. Opět značně slepovanou sestavu čekal neporažený vedoucí celek Jesenice. Lochkov v turnaji prozatím nevyhrál, ale vzhledem k velký výpadkům v sestavě nepředvádí špatný fotbal. Kdyby po prvním poločase vedl o 3 góly, tak se nikdo nemohl divit. Bohužel, ale Venca Jirka si na tento zápas zapomněl gólové kopačky. Několik samostatných nájezdů neproměnil, a ve třech dalších byl faulován, za což by hráči Jesenice v mistrácích dostávali červené karty a zápas dohráli v osmi lidech. Fotbal se ale hraje na góly a ty dávala Jesenice. Po poločase, který skončil 1:0 vyrovnal Venca Jirka na 1:1. Jeseničtí hráči, ale zvýšili na 2:1 a v závěru utkání, když už se Lochkov hrou se 3 obránci a vysunutým Mirkem Vrbou snažil o vyrovnání, přidali další 2 branky. Jen můžeme litovat velké neúčasti mnoha hráčů základu, možná by i výsledky v turnaji vypadali jinak.

Branka: Václav Jirka
Sestava:
Zamazal – Schneider, Vrba, Drahota, Dvořák – Jaroš, Vokřínek, Kovačík, Větvinský – Jirka, Havel

Výsledky ostatních zápasů:

5.kolo

6.kolo

Hradištko - Dolní Měcholupy 2:3 (1:1), Hostivař - Troja 4:1 (2:1), Vršovice - Kačerov 1:6 (0:2), Zbraslav - Modřany 2:5 (2:3), Jílové - Lipence 4:0 (1:0), Dolní Břežany - Vykáň 0:8 (0:6), Tempo - Nusle 7:2 (3:1)